RX 5700 XT sistemde RDR 2 oyundan atıyor

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar bugün gün boyunca RDR 2 Online oynarken sürekli oyundan attı. Attıktan sonra hiçbir hata mesajı vs. vermiyor. Direkt atıyor. Steam üzerinden oynuyorum ve şu an diğer oyunları deniyorum.

Sistem: R5 3600, 5700 XT, High Power 750W Gold, 16 GB 3200 MHz RAM.
Sıcaklık değerleri ve kullanım yüzdeleri normal düzeyde.

Yani daha önce hiç yaşamadım. Bu yeni olan bir şey mi acaba? Biliyor musunuz? Dün mesela hiçbir sorun yaşamadım.
Hocam hiç belli olmuyor, her gelen patchle bir şeyler bozuluyor. Genelde story modu oynuyorum onda da hiç denk gelmediğim buglara rastladım.

Hocam hiç belli olmuyor, her gelen patchle bir şeyler bozuluyor. Genelde story modu oynuyorum onda da hiç denk gelmediğim buglara rastladım.
Yani acaba ekran kartı sürücüsünü güncellediğim için mi problem yaşıyorum diye düşündüm. Biliyorsunuz AMD bu konuda üzüyor bizi. İnşallah oyunla ilgilidir. Şu an Witcher 3'te deniyorum henüz atmadı.
Bende de hata var ama 2 kere deneyince açılıyor server hatası.
Nasıl yani? Bende oyuna girdikten 10 dakika sonra direkt atıyor.

Yani acaba ekran kartı sürücüsünü güncellediğim için mi problem yaşıyorum diye düşündüm. Biliyorsunuz AMD bu konuda üzüyor bizi. İnşallah oyunla ilgilidir. Şu an Witcher 3'te deniyorum henüz atmadı.

Nasıl yani? Bende oyuna girdikten 10 dakika sonra direkt atıyor.
Ekran kartından olsa WattMan hatası olurdu ki ben de yaşamıştım. Hata mesajı çıkardı yani.

Geri
Yukarı