RX 5700 XT THIC III'nin THIC III Ultra'dan farkları neler?

Burada yazıyor farkları. Çekirdek hızları farklı oluyor.

Teşşekürler.
Burada yazıyor farkları. Çekirdek hızları farklı oluyor.

Ayrıca, çekirdek hızı için 1925 MHz sizce iyi mi? Şu anda bende olan ekran kartı RX 5700XT THIC III, Amd Ryzen 7 3800x siparişine karar verdim. İyi bir performans olur mu sizce?

Son düzenleme:
Teşşekürler.

Ayrıca, çekirdek hızı için 1925 MHz sizce iyi mi? Şu anda bende olan ekran kartı RX 5700XT THIC III, Amd Ryzen 7 3800x siparişine karar verdim. İyi bir performans olur mu sizce?
500 MHz farkta ortalama yüzde 25 bir fark oluşabilir ,ona göre hesap yap,bakınca biri 2025 biri 1925 olarak rakamlandırılmış, önemli bir fark olmayacaktır,sistem gayet güçlü hayırlı olsun.

500 MHz farkta ortalama yüzde 25 bir fark oluşabilir ,ona göre hesap yap

Evet orasıda doğru, iki ekran kartının arasında fazla bir fark yokmuş zaten. Aslında ultra tercih etmeyi düşünüyordum ama 2. modelini almak her ne kadar iyi olsa bile işlemciye gerektiği için işlemciye vermem gerekti. Bütçeye göre hesaplama yapıp tercih ettim bunları.

Evet orasıda doğru, iki ekran kartının arasında fazla bir fark yokmuş zaten. Aslında ultra tercih etmeyi düşünüyordum ama 2. modelini almak her ne kadar iyi olsa bile işlemciye gerektiği için işlemciye vermem gerekti. Bütçeye göre hesaplama yapıp tercih ettim bunları.
Sizde ortalama 100 MHz fark var,buda yüzde 5 demek,çok önemli değil bu durumda.

Geri
Yukarı