RX 5700 XT ve Ryzen 5 3600 Sistem Toplama

108550

Hectopat
Sistem iyi midir?

Ekran kartı: RX 5700 XT
Anakart: MSI B450 Tomahawk
İşlemci: Ryzen 5 3600
RAM: Corsair 16 GB (2X8GB) Vengeance LPX 3000MHZ
HDD: Toshiba P300 High Performance 2TB
PSU: Thermaltake Smart 700W 80+ 12CM RGB
SSD M.2: Adata XPG 512 GB Spectrix S40G
Kasa: Thermaltake View28 RGB Riing Edition
Up
Güncel
Biri bir yorum yapsın artık :)

Son düzenleme:
İlk olarak sistemi hazır alacaksanız b450 anakart satıcı tarafından bios güncellenir ancak kendiniz parça parça alacaksanız 1. veya 2. nesil işlemciye ihtiyacınız var. Çünkü bios güncellemeden 3. nesil işlemci kullanamazsınız.

İlk olarak sistemi hazır alacaksanız b450 anakart satıcı tarafından bios güncellenir ancak kendiniz parça parça alacaksanız 1. veya 2. nesil işlemciye ihtiyacınız var. Çünkü bios güncellemeden 3. nesil işlemci kullanamazsınız.
Yanlış bilmiyorsam USB ile sadece güç kaynağı ile güncelleme yapılabiliyor o ana karta

Dosyayı usb belleğe atıp küçük bir tuş var ona basınca kendisi yapıyor.

Bende benzer bir sistem topladım 4 gündür kargolanmasını bekliyorum. Kargo süresi uzamaması için montaj istememiştim. Kargo süresi uzun olmasa itopya güzel site aslında.
Forumda konusu varmış videoyu o yüzden kaldırdım orada detaylı açıklama var link altta

Son düzenleme:
Yanlış bilmiyorsam USB ile sadece güç kaynağı ile güncelleme yapılabiliyor o ana karta

Dosyayı usb belleğe atıp küçük bir tuş var ona basınca kendisi yapıyor.

Bende benzer bir sistem topladım 4 gündür kargolanmasını bekliyorum. Kargo süresi uzamaması için montaj istememiştim. Kargo süresi uzun olmasa itopya güzel site aslında.
Forumda konusu varmış videoyu o yüzden kaldırdım orada detaylı açıklama var link altta

Çok teşekkürler. Tek tek topluyordum. 3 gündür BIOS’u nasıl güncelleyebileceğimi düşünüyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı