RX 5700 XT vs 2070S

Fiyat farkına deymez RX5700XT çok güçlü zaten.
Hiç amd kullanmadım rx 5700 xt ile arada 400 tl fark var teredütte kalmıştım gerçekten güçlü kart evet ama sorunlu bi kart olduğu söyleniyor.
Fiyat farkına deymez RX5700XT çok güçlü zaten.

Hiç amd kullanmadım rx 5700 xt ile arada 400 tl fark var teredütte kalmıştım gerçekten güçlü kart evet ama sorunlu bi kart olduğu söyleniyor.

AMD ekran kartlarında SAPPHIRE en iyisidir, Ne sorun yaşarsınız ne sıkıntı.

AMD ekran kartlarında SAPPHIRE en iyisidir, Ne sorun yaşarsınız ne sıkıntı.
1 ay daha bekleyip sorunların çözülmesini görmeden almak mantıklı gelmez amd için. shapphire hiç kullanmadım 100 den fazla şikayetin olduğunu yazmış recep bey dün gördüm.

1 ay daha bekleyip sorunların çözülmesini görmeden almak mantıklı gelmez amd için. shapphire hiç kullanmadım 100 den fazla şikayetin olduğunu yazmış recep bey dün gördüm.
Arkadaşlar yeni bioslar ile sorun çözüldü. Bir sürü konu vardı driver sorunu diye deneyenler yeni bios ile sorun çözüldü diyor hala yanlış bilgi vermeyin sürekli takip ediyorum ben çünkü merak ettiğim konu rtx 2070 super 3500 tlye bulursan almalısın bulamazsan 3200 tl ye nitro+ alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı