RX 5700 XT vs GTX 1080

kafecilerin coğu R5 kullanır
Evet, 1500X kullanıyorlar, en iyi 1600 gördüm. Bilmiyorum biliyor musun ama 1500X de R5 zaten ;). Eğer sen de kafeciysen veya bir yakının falan kafeciyse siz üstünüze alınmayın, ama kafecilerin %95'i ş****siz ve %97'sinin sistemleri ekran kartı ve işlemci takılı çöpten ibaret. C4 kısmına girmiyorum bile.
940M var laptopta onla aynı.
Peki.
Ben zaten oyun için toplayacağım sanırım Sapphire Nitro+ RX 5700XT alacağım çevreden iyi bir kart olduğunu çok duydum herkese teşekkür ederim.
İyi bir seçim, siyah ekransız günlerde kullanman dileğiyle... Gerçi zaten bitti artık o sorunlar, ben de Thicc III 5700XT kullanıyorum yok öyle bir sorun. Son sürücüler iyi.

Evet, 1500X kullanıyorlar, en iyi 1600 gördüm. Bilmiyorum biliyor musun ama 1500X'de R5 zaten ;). Eğer sen de kafeciysen veya bir yakının falan kafeciyse siz üstünüze alınmayın, ama kafecilerin %95'i ş****siz ve %97'sinin sistemleri ekran kartı ve işlemci takılı çöpten ibaret. C4 kısmına girmiyorum bile.

Peki.

İyi bir seçim, siyah ekransız günlerde kullanman dileğiyle... Gerçi zaten bitti artık o sorunlar, ben de thicc III 5700XT kullanıyorum yok öyle bir sorun. Son sürücüler iyi.

Kafeci değilim orası öyle zaten pandemi döneminde kapalı kafelerde miningleri ben yapmadım.

Asıl siz şaka yapıyor olmalısınız GTX 1080 2060 ve yer yer süperine denk bir karttır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
başa başlar ama oyunda render da 2060 alır

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
başa başlar ama oyunda render da 2060 alır

Biraz yukarıda
"Haha şakasın dostum herhalde GTX 1080, 2060 ve 2060S'den iyidir 2070 seviyesindedir"
Demiştiniz efendim.

Geri
Yukarı