RX 5700 XT vs RTX 2060

Ben kartı kullandım satıyorum şu anda , karşılaştığım sorunları dile getiriyorum, e sen kullandın mı ne yorum yapıyorsun da diyemiyolar çünkü kart elimde :). Bu seferde benim kart arızalı olabilirmiş :). Kart sapasağlam soğutması performansıda iyi ama yazılım sıfır, bunu siz kabul etmeyebilirsiniz, ben tekrar Nvidia’ya geçtim bile size iyi forumlar.

Beyler @murat_02 60 FPS alamıyormuş. Hepimiz satalım hadi kartları lanet olsun böyle karta.

Ne demek ayarında! RX 5700 XT ayarında olan kart RTX 2070S tir. Biri 3500 TL diğeri 5500 TL. İnsanları sığ bilgilerinizle yanlış yönlendirmeyin lütfen. Okumadan sağdan soldan gördüklerinizle bilmiş bilmiş konuşmayı ne çok seviyorsunuz.
İki kart arasında 5 FPS oynuyor kardeş sen neyin lafını yapıyorsun? Ben kartların karşılaştırma videolarını izledim, internetteki farklı benchmarklara bakarak bu yorumu yapıyorum. Sanki yıllardır bu günü bekliyormuş gibi nasıl çıkışmış birde. RTX 2060 Super 5500 TL öyle mi :D Kimin sığ bilgilerle konuştuğu belli.

RTX 2060 SUPER:

RTX 2060 VS 5700XT : UserBenchmark: AMD RX 5700-XT vs Nvidia RTX 2060S (Super)

RTX 2060 VS 5700XT Karşılaştırma: (Birkaç oyun hariç aradaki FPS farkı 5 FPS)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ee kardeşim zaten öyle. Sana denk gelmiş. Üç kişi Sapphire aldık çatır çatır kullanıyoruz :D
Çoluk çocuk hakikaten. Tamam tamam benim ki sorunlu, forumda sorun yaşayanların hepsinin kartı bozuk:). Tamam kuzum tamam.

Çoluk çocuk hakikaten. Tamam tamam benim ki sorunlu, forumda sorun yaşayanların hepsinin kartı bozuk:). Tamam kuzum tamam.
Üsluba bak ya, sadece gülüyorum :D Neden çoluk çocuk oldum anlamadım? Ne yazılım ne de donanımsal sorun yaşıyorum dedim. Eee nesi çoluk çocuk 😄

İki kart arasında 5 FPS oynuyor kardeş sen neyin lafını yapıyorsun? Ben kartların karşılaştırma videolarını izledim, internetteki farklı benchmarklara bakarak bu yorumu yapıyorum. Sanki yıllardır bu günü bekliyormuş gibi nasıl çıkışmış birde. RTX 2060 Super 5500 TL öyle mi :D Kimin sığ bilgilerle konuştuğu belli.

RTX 2060 SUPER:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Önce okumayı öğren.

RTX 2060 SUPER:

O zaman 2070 ve S kullanıcıları da 2060 Super alsınlar olsun bitsin... Sonuçta bu iki güzel kart da 2060S'ye bayağı yakın... :)

O zaman 2070 ve S kullanıcıları da 2060 Super alsınlar olsun bitsin... Sonuçta bu iki güzel kart da 2060S'ye bayağı yakın... :)
Dostum arada 4-5 FPS fark varsa niye sadece 4-5 FPS fark için ekran kartımı değiştireyim? Bu AMD içinde, NVIDIA içinde geçerli bir durum. 2060'ım varken 5 FPS fazla alıcam diye neden 2060Super'e geçeyim? Ekran kartı yükseltmek istiyorsak en azından 15-20 FPS'lik bir fark yaratacak ekran kartı almak daha mantıklı.

Yani ben bugün GTX1060 6GB kullanıyorsam, bu ekran kartını yükselticeğim zaman en azından bi GTX 1080'e veyahut RTX2060'a geçiş yaparım.

Dostum arada 4-5 FPS fark varsa niye sadece 4-5 FPS fark için ekran kartımı değiştireyim? Bu AMD içinde, NVIDIA içinde geçerli bir durum. 2060'ım varken 5 FPS fazla alıcam diye neden 2060Super'e geçeyim? Ekran kartı yükseltmek istiyorsak en azından 15-20 FPS'lik bir fark yaratacak ekran kartı almak daha mantıklı.
Tamam da zaten piyasada 2080Ti'dan pek fazla FPS farkı yaratan kart yok zaten. O zaman 20 ve 5000 serisinin tümü birbiriyle karşılaştırabilir durumda.

Tamam da zaten piyasada 2080Ti'dan pek fazla FPS farkı yaratan kart yok zaten. O zaman 20 ve 5000 serisinin tümü birbiriyle karşılaştırabilir durumda.
Size bir örnek verdim yukarıda.
GTX 1060 6GB kullanan birisiysem ben mesela ekran kartı yükseltmem gerektiğinde en azından GTX1080 satın alırım veya bütçem genişse RTX2060 alırım.

Mesela şu videoya bakın, bu iki kart arasında en az 20-25 FPS'lik bir fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı