RX 5700 XT vs RTX 2060S

@Mercy_TR

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada var oyun testleri. DLSS 2.0'ı aktif edersen 5700 XT'ye yetişebilirsin diye düşünüyorum.

Yayın yaparken tabiikide FPS düşsün istemem yeter ki hem oyun oynayayım hem de kaliteli görüntü aktarayım.

Hala siyah ekran alanlar var mı bilmiyorum ama yayında siyah ekran almak istemezsiniz herhalde.
Bütçemi belirtmiştim 3700 TL maxx ama şimdi alamam.

Hocam 0 ama adam alıp kullanılmamış ürünleri sahibinden.comdan o fiyatta çok rahat alabilirsiniz paranızı boş yere soğutması kötü modellere vermeyin.

Hala siyah ekran alanlar var mı bilmiyorum ama yayında siyah ekran almak istemezsiniz herhalde.

Hocam 0 ama adam alıp kullanılmamış ürünleri sahibinden.comdan o fiyatta çok rahat alabilirsiniz paranızı boş yere soğutması kötü modellere vermeyin.
evet tabii istemem

peki rx 580 nasıl

Yeni konular

Geri
Yukarı