RX 5700 XT vs RTX 2060S

2 Tane ekran kartı modeli arasında kaldım. Sizce hangisine karar vermeliyim? Neden önerdiğinizi de yazarsanız çok teşekkür ederim. Kafamda RX5700 XT modeli vardı ama hayli fazla sorunları var. O yüzden RTX2060S modeline alacağım sanırım. Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.

O kadar para verip RTX 2060S almayın, İndirime girdiğinde RTX 2070 veya RX 5700XT tavsiye ederim. Model olarak ise 1-Aorus, 2- Asus Rog Strix tavsiye ederim. Aorus modellerin soğutmaları çok iyi.

Çift fanlı 2060 modellerinde sorun var fakat diğerlerinde yok. Özellikle Aorus çok iyi.
Sürekli araştırıyorum üç fanlı modellerde ortalama 69 derece gösteriliyor.Karşılaştırm
O kadar para verip RTX 2060S almayın, İndirime girdiğinde RTX 2070 veya RX 5700XT tavsiye ederim. Model olarak ise 1-Aorus, 2- Asus Rog Strix tavsiye ederim. Aorus modellerin soğutmaları çok iyi.
RTX 2060S ile 2070 arasında fark yok tercihim 2060S'ten yana 2 yıl sonra zaten yenileyeceğim edeceğim Ekran kartımı.

Çok teşekkürler şimdi iletişim sağladım 2017 yılı itibari ile 3 yıl'a çıkmış garanti süresi. :)
Ne demek rica ederim. Bende RTX 2060 sistem toplamistim bazı parçalar kargoda hasar gördüğünden direkt iade ettim. Şu an piyasadaki en ucuz süper ASUS ve GİGABYTE iyi tercih yapmışsınız. O modelinde ısınma sorunu varsa artık birşey demiyorum.😀

Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Asus ROG STRİX RTX 2060 Super aldım. Şuanlık sıkıntım yok umarım ileride de olmaz. İyi forumlar dilerim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı