RX 5700 XT'deki sorunlar düzelir mi?

Emree9191

Hectopat
Daha yeni aldığım ekran kartinda takılmalar oluyor ve herkeste varmış. Yabancı sitelere de baktim driverlere guncelleme geldikce sorunlar ortadan kalkar mi? Yoksa iade hakkim varsa iade edip RTX 2060'a mi gecmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İade etmenize gerek yok, yazdıklarımı uygulayın. Radeon ayarları - oyun - tüm grafiklere girin, anti-lag ve enhanced Sync'ı kapatın. Sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir, ayrıca ekran kısmından VSR'yi açmayıı unutmayın.

Son düzenleme:
3 bin küsur liralık kartın CS GO'da bile takılması üzücü. Allah'tan çok seyrek oluyor. Başka problemler de vardı ama Radeon panelinden sıfırlama yapınca geçmişti. Şimdi anti lag ve eSync ayarına da bakalım.

Vsr' deki sorun düzeldeğil mi? Oda takılmalara-donmalara sebep oluyordu.
RX serisi kullanan arkadaşlarımdan hiçbirisi sorun yaşamadı, bu yüzden sorunu yok diyebilirim. Not; 19.12.2 sürümünü kullanıyorum, 19.12.3 hakkında hiçbir bilgim yok.

Sürücü problemi yok kartlarda, sürücüye yön veren Radeon yazılımı sıkıntılı. Radeon yazılımını kullanmayın. Sorunlar bitiyor.

RX serisi kullanan arkadaşlarımdan hiçbirisi sorun yaşamadı, bu yüzden sorunu yok diyebilirim. Not; 19.12.2 sürümünü kullanıyorum, 19.12.3 hakkında hiçbir bilgim yok.

Eksik sormuşum soruyu, 2K ekran kullananlara gereksiz 4K Render ettiriyor. 15-20 FPS kaybına uğratıyordu en son VSR'yi cidden öneriyor musunuz?

Daha doğru bir soru oldu şimdi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı