RX 5700XT alınır mı?

DenizED

Kilopat
Merhabalar bir arkadaş Newegg'ten ASUS TUF RX 5700xt almış. Kutusunu açmamış. 2900 TL'ye 3 fanlı modelini satıyor. Sizce alayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kutusunu açmadığına emin olun ve elden veya GET ilan yoluyla alma imkanınız varsa alın yoksa 300 ₺ gibi bir fark var.

Elden alırsanız iyice kontrol edin zaten kapalı kutuysa kutunun sonradan kapatılmadığını veya iyice kapandığını görerek alın.

Tanıdığınız biri değil ise kuşkuya düşebilirsiniz. Nedenini de şöyle açıklayayım; biliyorsunuzdur belki RX 5xxx serilerinde şu an üretim veya sürücü kaynaklı bir hayli sorun yaşanıyor. Söylenene göre ise üretimden kaynaklı veya malzeme kalitesinden kaynaklı ekstra sorunlar da mevcut. Bu sorunu yaratabilecek kartlardan biri ise ROG Strix'e göre malzeme açısından kötü olan bir model ASUS TUF. Bu arkadaş kartı alıp deneyip bir sorun olduğunu görüp yurt dışına geri göndermek istemediği için burdan birine satmaya çalışıyor olabilir. Kutuyu açmamış bile olsa bu modelde herhangi bir sorun yaşarsanız çok uzun süre sizi uğraştırabilir. Ayrıca bir insan daha yeni aldığı bir kartı neden kutusunu açmadan satmak ister? Ben sizin yerinizde olsam adamakıllı garantili modeline 300-500 fazla verip bir sorun yaşarsam direkt iade ederdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı