RX 5700XT fiyatı neden arttı?

Yılbaşından önce 3060 Ti alacaktım dolar düşüyor biraz bekleyim dedim. Dolar daha da düştü ama 5100'e bulabildiğim kart 6000-7000 arasına çıktı :D.

Stok yok ama bu fiyatlarda aşırı yüksek ve saçma. Aynı fiyata üst seviye RTX 3070 bile bulunurken RX 5700 XT'nin devri bitmiştir net. Satılmasını beklesin bari satıcılarda belki 1 2 keriz buluruz diye saçma fiyatlardan satmaya devam etsinler.

Evet Palit 3080 bile bulabildim yan komşunun çocuğu yeni bilgisayar toplayacak ekran kartı bakıyordum fiyatları görüncü cok şaşırdım.

Evet Palit 3080 bile bulabildim yan komşunun çocuğu yeni bilgisayar toplayacak ekran kartı bakıyordum fiyatları görüncü cok şaşırdım.

Ülkede bunları adım akıllı denetleyen olsa belki böyle şeyler olmaz. Ama neymiş serbest piyasa... Bu gidişle bizi batıracak olan şey serbest piyasa olacak.

4000 liraya da yoktu ama sen bilirsin. Fiyatlar kafayı yemeden önce Nitro+ 5700XT 5200 liraya satılıyordu. Yükseltme planladığımdan dolayı biliyorum. İkinci el piyasası 4000 lira civarlarında dolaşıyor sorunsuz modeller için. Ben de o fiyattan yakında satacağım.

4000 liraya da yoktu ama sen bilirsin. Fiyatlar kafayı yemeden önce Nitro+ 5700XT 5200 liraya satılıyordu. Yükseltme planladığımdan dolayı biliyorum. İkinci el piyasası 4000 lira civarlarında dolaşıyor sorunsuz modeller için. Ben de o fiyattan yakında satacağım.

3-4 Ay önce 4000 TL'ye bulunuyordu diye hatırlıyorum hatta 3800'e kadar düşmüştü.

Geri
Yukarı