RX 5700XT Nitro+ ile Hazır Kasa Önerisi

TUF B450m yeterli olur bence ben ekran kartında Nvidia taraftarıyım ama siz yine RX 5700XT istiyorsanız alabilirsiniz. Birde bi sorum olacak size dediğiniz black friday zamanı daha çok inermi bu hazır sistemler ama sanmıyorum parçaların fiyatı düşer sanırım.
kasadaki parcalarin fiyati duserse bir miktar duser diye dusunuyorum.7300 luk sistem 6800-7000 tl flan olur sanirsam.xt'nin sorunlari duzeliyor diyorlar.Black friday zamanina kadar sorunlari bir hayli azaltirlarsa sistem toplayanlarin almamasi tamamen zararlarina olur diye dusunuyorum.Sorunlar devam ederse bende almayi dusunmuyorum.Hatta guzel indirimler uygulanirsa parca parca toplamak daha iyi olur.belki 2070superli bir sistem toplanabilir qp super fiyatina.
kasadaki parcalarin fiyati duserse bir miktar duser diye dusunuyorum.7300 luk sistem 6800-7000 tl flan olur sanirsam.Egerki hazir kasa fiyati bu fiyatlara duserse sistemde yukseltme yapilabilir yada daha iyi bir monitor alinabilir tabi.Cok fazla secenek var tabi.xt'nin sorunlari duzeliyor diyorlar.Black friday zamanina kadar sorunlari bir hayli azaltirlarsa sistem toplayanlarin almamasi tamamen zararlarina olur diye dusunuyorum.Sorunlar devam ederse bende almayi dusunmuyorum.Hatta guzel indirimler uygulanirsa parca parca toplamak daha iyi olur.belki 2070superli bir sistem toplanabilir qp super fiyatina.Black fridayde parca parca toplamak cok daha avantajli olur gibime geliyor.Ama bf disinda sistem almak istesem hazir sistem alirim buyuk ihtimal.

kasadaki parcalarin fiyati duserse bir miktar duser diye dusunuyorum.7300 luk sistem 6800-7000 tl flan olur sanirsam.xt'nin sorunlari duzeliyor diyorlar.Black friday zamanina kadar sorunlari bir hayli azaltirlarsa sistem toplayanlarin almamasi tamamen zararlarina olur diye dusunuyorum.Sorunlar devam ederse bende almayi dusunmuyorum.Hatta guzel indirimler uygulanirsa parca parca toplamak daha iyi olur.belki 2070superli bir sistem toplanabilir qp super fiyatina.
Sanmıyorum hocam ben en fazla 200 300 TL indirim yaparlar qp bilişimde RTX 2070 Superli hazır sistem var ve 11.500 fiyatıda ben hiç sanmıyorum 7.000 TL fiyat bandına RTX 2070 Superli sistem zor bence

Sanmıyorum hocam ben en fazla 200 300 TL indirim yaparlar qp bilişimde RTX 2070 Superli hazır sistem var ve 11.500 fiyatıda ben hiç sanmıyorum 7.000 TL fiyat bandına RTX 2070 Superli sistem zor bence
Sistemin parcalari farkli sitelerden indirime girmis sekilde toplanirsa 7500-8000 civarina toplanma ihtimali var bence.Tabi bu sadece tahminim.Belki olur belki olmaz.Suanda bilene 2070 superli hazir sistemler bulunuyor teknobiyotik'te 6500tl civarinda.Her ne kadar kotu parcalar bulunsada.Ben musteri memnuniyetinden dolayi qp superi degistirmeden almayi dusunuyorum egerki 5700xt sorunlarinda bir duzelme olmazsa.Cok avantajli indirimler olur mu bilemem Black Friday'de.Olursa cok daha farkli sistemler toplanabilir.

Sistemin parcalari farkli sitelerden indirime girmis sekilde toplanirsa 7500-8000 civarina toplanma ihtimali var bence.Tabi bu sadece tahminim.Belki olur belki olmaz.Suanda bilene 2070 superli hazir sistemler bulunuyor teknobiyotik'te 6500tl civarinda.Her ne kadar kotu parcalar bulunsada.Ben musteri memnuniyetinden dolayi qp superi degistirmeden almayi dusunuyorum egerki 5700xt sorunlarinda bir duzelme olmazsa.Cok avantajli indirimler olur mu bilemem Black Friday'de.Olursa cok daha farkli sistemler toplanabilir.
Hocam Teknobiyotik denilen siteden almayı düşünmüyorum bir sürü insan şikayetçi forumlarda adı iyi anılmıyor onun için oraya güvenemem insanların bu firma hakkında yazdıklarını okuyun teknobiyotik ben bir tık altı olsun sorunsuz güvenli olsun kafasındayım 10-15 fps çok mühim değil bence uyguna alacam diye bileşen kalitelerindende kısıyoruz çünkü en basitinden piyasada satılan çoğu kasanın hava sirkülasyonu berbat içine 4 fan takmışlar ama sadece dönüyor hava sirkülasyonu sağlamıyor içindeki fanlar 20 30 tlilik dandik fanlar zaten ama mesela kendimiz phanteks b350x aldığımızda içine güzel kaliteli fan takma şansımız var ve kasanın hava sirkülasyonuda şahane zaten kendimde esnaf olduğum için ucuz etin yahnisinin yavan olduğunu iyi bilirim ben zengin değilim aldımmı en azından 5 6 sene kullanmak istiyorum onun için bileşenlerin iyi olması önemli bence ☺️

bende o modeli almayi dusunuyorum ama ekran kartini nitro ile degistirmeyi dusunuyorum birde guc kaynagini yukseltmeyi.Ayni fiyata denk geliyor.Sistem cok basarili geldi bana incelemesini ve performans testini begenmistim hayirli olsun.

Benimde aklimda o vardi oyle yapacagim o zaman tekesskur ederim.
Ben teşekkür ederim ancak dediğim gibi 10 FPS için kumar oynamaya değmez, daha stabil ve daha sorunsuz bir kart bulunduruyor kendinde sistem.

Ben teşekkür ederim ancak dediğim gibi 10 FPS için kumar oynamaya değmez, daha stabil ve daha sorunsuz bir kart bulunduruyor kendinde sistem.
Ben de sizin sisteme hemen hemen yakın bir şey toplamayı düşünüyorum. Vatan, Sinerji ve QP arasında gidip geliyorum. Bir ara KDV indiriminde Vatan'nın fiyatları çok iyi olmuştu. Siz QP'den aldınız bildiğim kadarıyla. Alım süreci nasıl oldu, kaç günde geldi? Sistemin sıcaklık ve kararlılık durumu nasıl? Yani oyunlarda (oynuyorsanız; Pubg, Pubg Lite, GTA5 vs) kasma, drop, mavi ekran gibi sorunlar çıktı mı?

Ben de sizin sisteme hemen hemen yakın bir şey toplamayı düşünüyorum. Vatan, Sinerji ve QP arasında gidip geliyorum. Bir ara KDV indiriminde Vatan'nın fiyatları çok iyi olmuştu. Siz QP'den aldınız bildiğim kadarıyla. Alım süreci nasıl oldu, kaç günde geldi? Sistemin sıcaklık ve kararlılık durumu nasıl? Yani oyunlarda (oynuyorsanız; Pubg, Pubg Lite, GTA5 vs) kasma, drop, mavi ekran gibi sorunlar çıktı mı?
Size tüm samimiyetimle diyebilirim ki 3 aydır kafa patlattım yeni sistemim için. Yani fiyatıydı performansıydı vs. derken benim şuan kullandığım sisteminden tut faresine kadar yaklaşık 2500 liradan fazla kârım oldu. Bununla ilgili bir konu açtım.
Yine sormak istediğinizi sorun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı