RX 5700XT ROG STRIX 81 derece

ygit

Decapat
Öncelikile merhaba RX 5700XT ROG kullanıyorum ve 1 hafta önce vida değişimi uyguladım ve kartım da sadece 2 veya maximum 3 derecelik bir değişim oldu.
Sıcaklık değerlerim İzmir'de yaşadığımdan dolayı 79-80-81 derece arası geziniyor ama klimalı bir o da da 74 dereceyi geçmiyor. Sorum şu arkadaşlar; kartımın değerleri normal mi? Yoksa garantiye vermeli miyim? Bunun termal macun ile ilgisi var mıdır? Şimdiden iyi forumlar arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kankam sa undervolt yapmanı tavsiye ederim bende de RX 590 ROG var Fortnite oynarken mesela 75 derecede gezerken undervolt yaptım artık 60 derecede yapmanı tavsiye ederim.

Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de RTX 2060 var daha 5-6 Aylık. Bende İzmir'de oturuyorum. Mart ayı gibi havalar soğuk olduğu için ortalama 33-44 dereceydi boşta şuan 40-45. Yükte de 75-85. Sıcaklık yüzünden.

Öncelikile merhaba RX 5700XT ROG kullanıyorum ve 1 hafta önce vida değişimi uyguladım ve kartım da sadece 2 veya maximum 3 derecelik bir değişim oldu.
Sıcaklık değerlerim İzmir'de yaşadığımdan dolayı 79-80-81 derece arası geziniyor ama klimalı bir o da da 74 dereceyi geçmiyor. Sorum şu arkadaşlar; kartımın değerleri normal mi? Yoksa garantiye vermeli miyim? Bunun termal macun ile ilgisi var mıdır? Şimdiden iyi forumlar arkadaşlar.

Tech poweup programını indirip Memory temp degerini bak asıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı