RX 5700XT Siyah Ekran Sorunu

kafkef89

Hectopat
Arkadaşlar RX 5700 XT ekran kartımda oyun esnasında siyah ekran alıyorum. Siyah ekranı Detroit Become Human isimli oyunun daha açılış kısmında alıyorum. Sorum şu siyah ekran verince James Donkey bilgisayarın ayarlar kısmına gelip FreeSync kapatmak istiyorum ancak ayarlar kısmı açılmıyor nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer öyleyse oyunla alakalı bir sorun değil. Kart kronik sorunlu. Güç kaynağınız nedir?
Corsair RM750
Denedim. Pc'nin fişini takmadan monitörün fişini taktım ve monitörün menüsüne girebiliyorum.
Bende denedim şimdi menü gelmiyor bilgisayar açılınca geliyor. Monitörün bir özelliği sanırım .

5700XT'de sorun yoktur. O kusursuz bir kart; PSU, monitor, SSD, islemci, RAM, anakart hatta sorun sizde bile olabilir ama 5700XT'de asla 😜

Garantiye yolla, RMA raporu tuttur ve kurtul. AMD ekran ekran karti alınmaz. Özellikle Sapphire ve AMD ikilisi ise hiç alınmaz.

AMD kullanmadan AMD övenler bunu beğendi.
Demi, onlari es geçmemek lazım. FPS olarak 5700XT daha iyi moruk, YouTube ac videolarını izle görürsün 😜

Yalnız 500 ve 5000 serisinden sıkıldım. Su 6000 serisi gelse de yeni maceralar okusak. Giriş, olarak 1 yıl düzgün yazılım çıkmadı. Gelişme, son yazılım ile o sorun çözüldü. Sonuç ise hataları söyleyen insanların fanboy ilan edilmesi.

Geri
Yukarı