RX 5700XT sorunlarımı çözdüm

ccplayerxx

Decapat
Arkadaşlar merhaba, bende Sapphire RX 5700XT Nitro+ Special Edition ekran kartı vardı, geldiği haftadan beri yaklaşık 5-6 ay siyah ekran sorunu, sistemin kitlenmesi (kernel Power 41 63 hatası)sorunu yaşıyordum ve her şeyi denedim sistemin tüm parçalarını teste soktum yine sorun çıkmadı ve delirmek üzereydim burada defalarca konu açtım ve PSU 650Watt yetersiz olduğunu söylediler ama açıkçası pek güvenemedim çünkü OCCT PSU testinde falan hiçbir şekilde problem çıkmıyordu. En son problemlemlerimin hepsini düzelten çözüm ise şu oldu. PSU kablosunu dörtlü prize takiyordum onun yerine direkt fişe taktım ve birden tüm sorunlarım çözüldü eskiden her gün sistem kitlenmesi veya siyah ekran yaşıyordum neredeyse her gün, şimdi ise 3 hafta oldu ve 0 problem devam ediyor. Sorun yaşayan arkadaşlarla umarım yardımcı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam prizler bazen tam gücü veremeyebiliyor galiba. Mesela telefonumu şarj ederken direkt daktığımda Ampere uygulaması 2k mAh gösterirken üçlü prize taktigimda bazen 400 mAh'a kadar düşüyor. Sorununuzun çözülmesine sevindim.

Geri
Yukarı