RX 580 4 GB FiveM performansı

Eğer raminizi 16 GB yaparsanız daha rahat edeceksiniz. Bunların dışında FPS'inizin düşük veya yüksek olması oynayacağınız sunucuya bağlı. Bir çok yer optimize olmadığından raminizi yükseltseniz bile düşük fps alabilirsiniz. Şansınız varsa iyi sunucularda oynamayı deneyin.

Eğer raminizi 16 GB yaparsanız daha rahat edeceksiniz. Bunların dışında FPS'inizin düşük veya yüksek olması oynayacağınız sunucuya bağlı. Bir çok yer optimize olmadığından raminizi yükseltseniz bile düşük fps alabilirsiniz. Şansınız varsa iyi sunucularda oynamayı deneyin.
İlk zamanlar ryzen 3 3200g ile oynamıştım fakat işlemci apu olduğu için donmalar yaşadığımı düşünüyordum.8gb ram ile akıcı bir şekilde oynamak zaten elde değil.Ancak ben ekran kartım rx580 olduğundan dolayı işlemcim besliyemiyordu bu yüzdem r5 1600AF almaya karar verdim.8gb ram ile oynuyamaz mıyım?

Eğer raminizi 16 GB yaparsanız daha rahat edeceksiniz. Bunların dışında FPS'inizin düşük veya yüksek olması oynayacağınız sunucuya bağlı. Bir çok yer optimize olmadığından yine de düşük FPS alabilirsiniz. Şansınız varsa iyi sunucularda oynamayı deneyin.

Oynayacağı server de hiçbir script patlak vermemesi gerek drop yemesi kaçınılmaz oluyor, ayrıca YMAP önünden geçerseniz ya da araç ile giderken yükleme yaptığı için drop olabiliyor.

İlk zamanlar ryzen 3 3200g ile oynamıştım fakat işlemci apu olduğu için donmalar yaşadığımı düşünüyordum.8gb ram ile akıcı bir şekilde oynamak zaten elde değil.Ancak ben ekran kartım rx580 olduğundan dolayı işlemcim besliyemiyordu bu yüzdem r5 1600AF almaya karar verdim.8gb ram ile oynuyamaz mıyım?
Fps düşüşleri ve drop yiyebilirsiniz. 16 GB tek fivem için değil her oyun için daha iyi olacaktır. Bunlar dışında dediğim gibi sunucudaki eklentilere bağlı olarak fps'iniz düşecek veya yükselecek. Ekstradan eklenen haritalarda FPS kaybı yaşatabiliyor. Fakat oyunu satın aldıysanız yinede denemekten zarar gelmez belki çok sıkıntı çekmezsiniz.

Fivem Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri:

1621729296473.png

Fps düşüşleri ve drop yiyebilirsiniz. 16 GB tek fivem için değil her oyun için daha iyi olacaktır. Bunlar dışında dediğim gibi sunucudaki eklentilere bağlı olarak fps'iniz düşecek veya yükselecek. Ekstradan eklenen haritalarda FPS kaybı yaşatabiliyor. Fakat oyunu satın aldıysanız yinede denemekten zarar gelmez belki çok sıkıntı çekmezsiniz.

Eki Görüntüle 1036558
Hayırlısı ile işlemcim gelir ise test yapacağım.Ancak ben şu yoldan çıkarak konuştum ryzen 3 3200g darboğaz yaşatıyordu r5 1600AF ise ekran kartımı tam besliyeceği söylentileri vardı.Tek sorunum darboğazdı o yüzden.Ryzen 3 3200g tecrübelerime göre drop yiyordum bir çok oyunda ancak işlemciyi değiştirince bu farkı göreceğime inanıyorum.İleride ram takviyesi yapacağım.Şimdilk darboğazdan kurtulayım.

FPS düşüşleri ve drop yiyebilirsiniz. 16 GB tek FiveM için değil her oyun için daha iyi olacaktır. Bunlar dışında dediğim gibi sunucudaki eklentilere bağlı olarak FPS'iniz düşecek veya yükselecek. Ekstradan eklenen haritalarda FPS kaybı yaşatabiliyor. Fakat oyunu satın aldıysanız yine de denemekten zarar gelmez belki çok sıkıntı çekmezsiniz.

FiveM Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri:

Eki Görüntüle 1036558

Bol keseden sallamışlar ya da eski olabilir.

Eki Görüntüle 1036558
Şu bilgisayar ile GTA5 zor oynarsın.

Geri
Yukarı