RX 580 4 GB vs GTX 1650 Super

Clessy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Ben RX 580 4 GB ve Ryzen 5 2600 ikilisini kullanıyorum. Evde i3 10100F ve GTX 1650 Super olan bir sistem daha var. Ekran kartlarını değiştirmeyi düşünüyorum. Sizce mantıklı olur mu? AMD bildiğiniz gibi çok ısınıyor 85 dereceleri gördüğüm oluyor ekran kartında. Ama hangi ekran kartı daha iyi bilemedim. Bir de uyumluluk konusunda sıkıntı çıkar mı?

ASUS DUAL 580 modeli kesinlikle en fazla ısınan model emin ol. 1650 Super daha iyidir. Hiç arasında kalma bile.

1650S daha performanslı bir kart. İsterseniz RX 580'e UV deneyebilirsiniz. Eğer 1650S koyacaksanız da DDU ile Driver'ı tamamen kaldırmanızı veya temiz bir format atmanızı öneririm. Uyumluluk konusuna gelirsek hayır darboğaz yapmaz.

1650 Super olan sistemde H110M anakart var. Benim kullandığım sistemde B350 PLUS var. Anakartlar sıkıntı çıkarmaz değil mi?
1650S daha performanslı bir kart. İsterseniz RX 580'e UV deneyebilirsiniz. Eğer 1650S koyacaksanız da DDU ile Driver'ı tamamen kaldırmanızı veya temiz bir format atmanızı öneririm. Uyumluluk konusuna gelirsek hayır darboğaz yapmaz.

Bir de yukarıda ki arkadaş işlemci daha iyi demiş .Uyumluysa onu da bende ki sisteme takabilirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı