RX 580 8 GB 4000 TL'ye satılır mı?

Aslında ben bilgisayarı bir müddet onboard kullanabilirim paranın üzerine ekleme de yapabilirim. Sizce mayıs haziran gibi stoklar yenilenir mi?

Kesin bir şey söyleyemem ama en kötü yıl sonuna kadar stoklar yenilenir, hatta sadece sistem içinde satılan kartlar elde kalmasın diye Black Friday'de satışa sunulur diye tahmin ediyorum.

Ben Playstation aldığımdan PC'de yüksek gereksinimli oyunlar oynamıyorum artık mesela, teklif gelse en kötü 2.000 ₺'ye satarım kartımı.

Kesin bir şey söyleyemem ama en kötü yıl sonuna kadar stoklar yenilenir, hatta sadece sistem içinde satılan kartlar elde kalmasın diye Black Friday'de satışa sunulur diye tahmin ediyorum.

Ben Playstation aldığımdan PC'de yüksek gereksinimli oyunlar oynamıyorum artık mesela, teklif gelse en kötü 2.000 ₺'ye satarım kartımı.
Hocam zaten mayısta o paranın üzerine 2000 3000 tl daha ekleyebilirim. Böyle bir durumda olsanız ne yapardınız? Benim aklım çok karışmıs durumda.

RX 580 8 GB kartıma 4000 TL teklif geldi.
Olmaz dedim, 570'ler o paraya gidiyor dedim.
Şu an piyasada 580 8 GB'lar 4 bine çakılı, elinde kalır, 2500'e alan olmaz dedi.
Biraz yardımcı olur musunuz?
Satılır. Daha 2020 nisanda alcaktım almadım kaldım GTX 1050'ye keşke satsaydım alsaydım o zaman. Stokları bekle stoklar düzelince belki biraz para ekleyip RTX'li bir şey alabilirsin.

Geri
Yukarı