RX 580 8 GB CS:GO Düşük FPS Sorunu

FurkanB42

Hectopat
İlk defa AMD tabanlı yeni bir sistem topladım fakat pişman gibiyim. CS'de en düşük ayarlar ve 1024:768 çözünürlükte 200-220 FPS arası alıyorum. Arkadaşımda GTX 1060 6 GB var, en düşük ayarlarda o 300-350 FPS alıyorken benim bu FPS değerlerini almam şaşırttı.

Sistem özelliklerim;

Asus B350M-K
AMD Ryzen 5 1600
AMD RX 580 8 GB Msi Armor
8 GB DDR4 3000 MHz Gskill RAM

BIOS'um güncel, Windows 10 orjinal ve güncel, driverlar güncel hatta emin olmak için bir kez daha format attım. Değişen birşey olmadı.

Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

CSGO işlemci odaklı oyun motoruna sahip. Düşük bir ekran kartı ile hemen hemen aynı fps değerleri alacaksın. Tavsiyem çözünürlük yükseltmen Mesela 1280*1024

Bütün ayarları en düşüğe almışsın üstüne bide ekran kartım %30 kullanıyo oyun diyorsun. Burada sana insanlar ayarları yükselt diyor yük bindir gücü artsın diyor. Sen ise hala küstahlık yapıp boş yapma diyosun sana öneri veren insanlara gidip ayarlarını en yükseğe al.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı