RX 580 8 GB ekran kartı çöküyor

417925

Hectopat
Ben oyun oynarken ya da video falan izlerken aniden ekran gidiyor ve ekran kartı çöküyor. Bazen de ekran gidip geliyor sonra çöküyor bu ekran kartının 500 serisi olan sülalesinde zaten yazılım sorunları varmış. İnternetten gördüm ama sorunun çözümlerini bulamadım bilenler varsa yazsın ekran kartı yüzünden CS'den 1 gün ban yedim zaten :)

Kanka ekran kartı driverini DDU ile silip geri yükle ve ekran kartı ayarlarıyla fazla oynama yeter.
Bendede RX 570 var üstüne birde 2.el aldım herhangi bir sıkıntı çekmiyorum.

Güncel sürücüyü deneyebilirsin ama sadece sürücü ile iş bitmiyor hocam kayıt defterinde MPO ile ilgili ayar yapılıyordu onu deneyebilirsin underclock veya undervolt yapabilirsin veya benim yaptığım gibi XMP kapatıp deneyebilirsin ben sorunu XMP kapatarak çözdüm bir şekilde sorun almamaya başlarsan mümkün olduğunca uğraşma 😂

Güncel sürücüyü deneyebilirsin ama sadece sürücü ile iş bitmiyor hocam kayıt defterinde MPO ile ilgili ayar yapılıyordu onu deneyebilirsin underclock veya undervolt yapabilirsin veya benim yaptığım gibi XMP kapatıp deneyebilirsin ben sorunu XMP kapatarak çözdüm bir şekilde sorun almamaya başlarsan mümkün olduğunca uğraşma 😂

Tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı