RX 580 8 GB ekran kartı olduğu halde PUBG ve Battlefield1 takılıyor

Ekran kartında arıza olup olmadığını nasıl anlarız. FurMark test resmi bize bu konuda yardımcı olmuyor mu?

Hocam arıza ile alakası yok iade edin RTX 2060 veya RX6600 en kötü 3050 gibi modellere bakın RX580 sizi götürse bile Max 2 sene o da zorlasak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ustalar PUBG gamelop 32 Bit yükledik. 64 Bit yükleyecektim GameLoop'u ama hem kasıyor hem de kimse kullanmıyor dendi. PUBG HDR ayarını yapınca oyun aşırı takılıyor. Eski kartım vardı 1GB onun gibi oldu. Ama HD yapınca normal ama oda çok iyi değil. Monitör 1080p LED Philips ama eski bir monitör. Sorun ne olabilir? Daha ne yapayım her şeyin iyisini almaya çalıştım.

MSI Tomahawk Max b450.
Ryzen 5 3600.
Sapphire RX6600 8 GB 128bit.
16 GB RAM.
SanDisk SSD Plus sdssda-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD.
Philips 60bit Full HD LED monitör.
Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ 12 cm fanlı güç kaynağı.

Ustalar PUBG gamelop 32 Bit yükledik. 64 Bit yükleyecektim GameLoop'u ama hem kasıyor hem de kimse kullanmıyor dendi. PUBG HDR ayarını yapınca oyun aşırı takılıyor. Eski kartım vardı 1GB onun gibi oldu. Ama HD yapınca normal ama oda çok iyi değil. Monitör 1080p LED Philips ama eski bir monitör. Sorun ne olabilir? Daha ne yapayım her şeyin iyisini almaya çalıştım.

MSI Tomahawk Max b450.
Ryzen 5 3600.
Sapphire RX6600 8 GB 128bit.
16 GB RAM.
SanDisk SSD Plus sdssda-240G-G26 2.5" 240 GB SATA 3 SSD.
Philips 60bit Full HD LED monitör.
Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ 12 cm fanlı güç kaynağı.
Son zamanlarda gameloopta takılma sorunu yaşayan çok kişi var. Sorun gameloop ile alakalı muhtemelen. Bluestacks emulatörünü deneyin.

Son zamanlarda GameLoop'ta takılma sorunu yaşayan çok kişi var. Sorun GameLoop ile alakalı muhtemelen. BlueStacks emulatörünü deneyin.

O daha çok kasıyor dediler diye GameLoop yükledim ama deneyeceğim.

PUBG kesinlikle emülator olmadan oynanmaz mı yani PC için üretilmiyor mu?

AMD serisinden 6000 aşağıları alınmaz artık.
Bir de işlemcinde eski ve yetersiz kalmış. BF1 ve PUBG de işlemciyi yakan tarzda oyunlar olduğundan fan stock ise ısı 80 dereceleri geçmiştir. Böyle bir durumla karşılaşman normal.

Hocam bence sorun daha cok SSD veya RAM olabilir,Ram lar 8*2 mi yoksa tek 16 mi ve hizi nedir.

CMD ye winsat formal yazip enterleyin,tarama bitince sonuçları bakmak için bilgisayarım,C sürücüsü,Windows,Performans,Winsat,Datastore,adimlarini izleyin ,Sonra enson yapilan islmi açın,Formal ile baslamali , açılan sayfada WİNSPR altinda sisteminizin parcalari ve performans değerleri görünecek,size fikir verebilir

Son düzenleme:
Pubg Steam versiyonu var. Emulatörler sıkıntılı biraz.
Odyssey G4 25" 240Hz HDR10 Gaming Monitör | Samsung Türkiye usta bunu aldım.ama içinden dp kablosu çıkmadı.hdmi çıktı.onu taktım ufo testi ile test yaptım 240hz verdi.ama forumda hdmi ile 240hz alınmaz diyorlar.ne yapayım illa dp kablo mu alayım.alacaksam neyi önerirsin.saygılar

Hocam bence sorun daha cok SSD veya RAM olabilir,Ram lar 8*2 mi yoksa tek 16 mi ve hizi nedir.

CMD ye winsat formal yazip enterleyin,tarama bitince sonuçları bakmak için bilgisayarım,C sürücüsü,Windows,Performans,Winsat,Datastore,adimlarini izleyin ,Sonra enson yapilan islmi açın,Formal ile baslamali , açılan sayfada WİNSPR altinda sisteminizin parcalari ve performans değerleri görünecek,size fikir verebilir
ram 1x16

Yeni konular

Geri
Yukarı