RX 580 8 GB ve Ryzen 5 2600X sistemin ömrü

Hiç geliştirmeden bu sistem beni 10 yıl götürür, ama ultra takıntısı olan biri vardır mesela sürekli yüksek kalite akıcılık ister onu 3-4 yıl götürür. Ortalama 5-6 sene idare eder bu sistem.

Hiç geliştirmeden bu sistem beni 10 yıl götürür, ama ultra takıntısı olan biri vardır mesela sürekli yüksek kalite akıcılık ister onu 3-4 yıl götürür. Ortalama 5-6 sene idare eder bu sistem.
5-6 sene gitmez gibime geliyor. 3-4 senesi var ama. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Her gün yeni bir şeyler çıkıyor.

5-6 sene gitmez gibime geliyor. 3-4 senesi var ama. Teknoloji çok hızlı gelişiyor. Her gün yeni bir şeyler çıkıyor.
Yani aslında doğru. Yeni çıkan oyunları görüyoruz. Ama dediğin gibi yeni çıkan ve çıkacak oyunlar için 3-4 sene medium ayarlarda götürür. Şimdiki popüler oyunlar gibi sistem isteyen oyunlarda (PUBG-R6-CS:GO) 5-6 sene gider diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı