RX 580 8 GB vs GTX 1650S

Yorumları tek tek okudum ve biraz araştırma ile RX 580'den vazgeçtim diyebilirim, teşekkür ederim hepinize.

1650S için ise Galax modelini düşünüyorum diğerlerinden ucuz olmasına rağmen F/P duruyor. Bütçe ekleyebilirsem ya da indirim falan bulabilirsem de RX 5500 XT 8 GB ya da 1660S almayı deneyeceğim.

RX 5500XT 8 GB indirimle 1500'e düşebilir ama nadir.

@Rozen plakanı aldım olm 2 yıl sonra bozulmazsa gelip konu açacam.

Nicki not ettim, değiştirsen bile bulurum seni. 2. yıla girer girmez konu açıp seni etiketleyeceğim. Miningsiz kartı bu fiyata bulmam o kadar da olağanüstü bir durum değil.

@Rozen plakanı aldım olm 2 yıl sonra bozulmazsa gelip konu açacam.

Nicki not ettim, değiştirsen bile bulurum seni. 2. yıla girer girmez konu açıp seni etiketleyeceğim. Miningsiz kartı bu fiyata bulmam o kadar da olağanüstü bir durum değil.

Hocam keşke attığım karta da şans verseydiniz 2100-2200 TL bütçeye çıkabilme şansınız var mıydı ?

Hocam keşke attığım karta da şans verseydiniz 2100-2200 TL bütçeye çıkabilme şansınız var mıydı ?

Dostum ben konu sahibi değilim 😂

İstesem 3000'e de çıkarım fakat gerek yok, Dishonored 2 ve Ori serisini oynayıp günlük kullanım bilgisayarına çevireceğim. Bulmuşken 580'i kaçırmak istemedim. Yoksa 570 hatta 560 alacaktım.

O zaman alacak kişiye hayırlı olsun. Günlük kullanıma çok rahat yeterli.

580'i ben alacağım ama konu sahibi değilim :D. Teşekkürler iyi dileğin için. 768P çözünürlükte yukarıda bahsettiğim 3 oyun için de az çok yeteceğini düşünüyorum. Konu sahibi 1650 Super almaya karar verdi, 580 sıfır kartlar arasında pek iyi bir tercih değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı