RX 580 8G NITRO+ Default Ayarları

bermando

Hectopat
Merhabalar. Bundan 3 hafta önce 2.el RX 580 8G NITRO+ aldım. Aldığım kişi bana 1 ay mining yapıldığını söyledi. Şu an kullanıyorum fakat gereksiz bir şekilde ısınma sorunu olmadığı halde fanlar bazen normal bazen de rahatsız edecek biçimce hızlı dönüyor. Bir anakartçı ile konuştum ve bana ayarların değiştirilmiş olabileceğini, mining işlerinde bu ayarlamaların normal olduğunu söyledi.
Bu kartın default ayarlarını yani fabrika çıkış ayarlarını tekrar nasıl entegre edebilirim ?
Resim ektedir.

Dosya Ekleri

• Desktop 17-02-2020 02-36-55-639.jpg
    Desktop 17-02-2020 02-36-55-639.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 155
ayni karti bende 2 el olarak aldim ve yuksek fan devrini hic bir sekilde dusuremedim.denemedigim yol kalmadi.ddu,format, fanlarin yerlerini degistirme, bios atma, baska makinada deneme, molex ile calistirma fakat devir dusmedi. en son ekran karti tamirati yapan cok yardimci olan bir firmadan aldigim bilgiye istinaden kullanmaya devam ediyorum.

ayni karti bende 2 el olarak aldim ve yuksek fan devrini hic bir sekilde dusuremedim.denemedigim yol kalmadi.ddu,format, fanlarin yerlerini degistirme, bios atma, baska makinada deneme, molex ile calistirma fakat devir dusmedi. en son ekran karti tamirati yapan cok yardimci olan bir firmadan aldigim bilgiye istinaden kullanmaya devam ediyorum.
Bilgi nedir ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı