RX 580 8G üzerine sistem toplama

promodlife

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar,

2 Gün önce şöyle bir konu açmıştım, birçok farklı kaynaktan aradım ancak çözüm bulamadım. Ekran kartı değişimi sonrası görüntü gelmiyor
Ben de yeni bir sistem toplamaya karar verdim,
Elimde sadece MSI RX 580 8 GB ekran kartı bulunuyor, geri kalan parçalarını toplayacagım.
Bütçem 4.500TL civarı.
2 Gün önce Vatan Bilgisayar'dan (soldaki resim) toplamıstım 6.6675TL.
Bugün de neredeyse aynı parçaları topladım ancak 7.280TL tuttu.
Günden güne hepsi zamlanıyor.
Vatan Bilgisayar'dan almayı düşünmüyorum. Amazon ilk tercihim, Amazon satıcısından hepsini bulamazsam kalan parçaları Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum. Uyumluluk konusunda yardımcı olabilir misiniz? Sistem bu şekilde stabil çalışır mı? Çoğunluk ile 1080P oyun oynayacagım.

1607364901037.png

1607364860122.png

Bir de Ryzen 5 3500 ve 3500X neredeyse 2600X fiyatına, 3500'ler daha güncel ve iyi değil mi?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, bu gece sipariş vermeyi düşünüyorum.

Teşekkürler,
Açtıgım konulara kimse bakmıyor, acaba izin falan mı verilmesi gerekiyor :D

Son düzenleme:
Öneri için çok teşekkürler,
Yukarıda belirtmemişim ancak AMD tabanlı bir sistem toplamak istiyorum

https://www.hepsiburada.com/kingsto...32c16fb3-8-p-HBV00000NIOG3?magaza=Hepsiburada X2

Bütün gece araştırdım ve yukarıdaki gibi bir şey çıktı ortaya

Genel görüşler ve eleştirilere açığım. Ayrıca kasa ve psu önerisi de fena olmaz :) bir tek onlar kaldı şimdilik.

teşekkürler,

Bütün gece araştırdım ve yukarıdaki gibi bir şey çıktı ortaya

Genel görüşler ve eleştirilere açığım. Ayrıca kasa ve psu önerisi de fena olmaz :) bir tek onlar kaldı şimdilik.

teşekkürler,
Dostum i5 10400F ezer geçer, niye aynı fiyata daha kötü istiyorsun?

SSD eh işte, anakart seçimin kötü (mosfet soğutucusu yok ve VRM kötü, O.C yapmak zor olur).

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı