RX 580 8GB ile Uyumlu i5 İşlemci Önerileri

Samet35

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba. ASUS'un H81M-K model anakartına sahibim. Konuda belirttiğim gibi RX 580 8 GB'lık versiyon ile 1150 pin uygun i5 işlemci önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca birkaç forumda ekran kartının çalışmadığını gördüm bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar acaba ?
Ekran kartı çalışmıyor derken neyi kast ettiniz acaba ? Çünkü en çok kullanılan ekran kartlarından birisi RX 580 ve bir arızası olmadığı durumda neden çalışmasın ki.

Bütçeniz ne kadar acaba ?
Ekran kartı çalışmıyor derken neyi kast ettiniz acaba ? Çünkü en çok kullanılan ekran kartlarından birisi RX 580 ve bir arızası olmadığı durumda neden çalışmasın ki.
Nedenini bilmiyorum sadece forumdaki kişi o kartın çalışmadığını belitrmişti anladım ki sıkıntı yokmuş teşekkürler.

SA Hocam satıcı bi arkadaş var 350tl'ye satıyor i5 4570, almak isterseniz görüşebiliriz. Sahibinden'de 2.elleri 500tl civarında satılıyor.

Bilgisayarda kullanıldı, test etme şansın var ama bende kart yok şu an bilgisayarin anakartı 8.nesil destekli.
Kartını getirirsen test ederiz.
Kartını getirirsen test ederiz.
Malesef hocam arkadaş satmış bile kartı. Nasip değilmiş artık.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı