RX 580, AC Origins kasıyor

shanoglu60

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Tarsus
Daha fazla  
Meslek
Seo
Merhaba arkadaşlar, oyun sürümü 1.51, High ayarında oynuyorum. Bazı sahneler de kasmalar oluyor. Oyun M.2 SSD de değil. Hard diskte kurulu acaba ondan da kaynaklı olabilir mi? Odyssey ve Valhalla kurmuştum. Akabinde çok akıcı şekilde oynamıştım. Bir de ekran kartımı en sürüme güncelleyince, oyun direkt çöküyor. Yani karakteri sağa sola çevirirken AMD crash hatası veriyor. Şu an oyuna uyumlu bir sürüm kullanıyorum. Bu oyunu AMD ekran kartı ile güncel driver ile sorun yaşamadan oynayan var mı?

R5 2600.
16 GB 3000 MHz.
RX 580 8 GB Nitro+
240GB M.2 SSD.
7 TB hard disk.
Corsair VS550W 80+ Bronze.
Windows 10 (güncel sürüm)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, oyun sürümü 1.51, High ayarında oynuyorum. Bazı sahneler de kasmalar oluyor. Oyun M.2 SSD de değil. Hard diskte kurulu acaba ondan da kaynaklı olabilir mi? Odyssey ve Valhalla kurmuştum. Akabinde çok akıcı şekilde oynamıştım. Bir de ekran kartımı en sürüme güncelleyince, oyun direkt çöküyor. Yani karakteri sağa sola çevirirken AMD crash hatası veriyor. Şu an oyuna uyumlu bir sürüm kullanıyorum. Bu oyunu AMD ekran kartı ile güncel driver ile sorun yaşamadan oynayan var mı?

R5 2600.
16 GB 3000 MHz.
RX 580 8 GB Nitro+
240GB M.2 SSD.
7 TB hard disk.
Corsair VS550W 80+ Bronze.
Windows 10 (güncel sürüm)
O oyunun optimizesi bayağı sıkıntılıymış ara sıra donmalar yaşanması bu sebepten normal bence. Ubisoft şaşırtmadı.

O oyunun optimizesi bayağı sıkıntılıymış ara sıra donmalar yaşanması bu sebepten normal bence. Ubisoft şaşırtmadı.
Hmm o zaman benim sistemimden kaynaklı değil sanırım. Çünkü birçok oyunu sorunsuz oynuyorum. Mesela Days Gone, Resident Evil Village, Cold War, Modern Warfare buna benzer oyunları çok rahat oynadım ve bitirdim. Odyssey ile Valhalla kurmuştum. Biraz oynamıştım, bu kadar sorun çıkarmadı. Sanırm işlemciye yük bindiriyormus. Ben şuan High de oynuyorum. En iyisi en yükseğe alayım.

Origins ve Odyssey oyunlarında i9 falan kullanmak lazım sıkıntısız oynamak için. Oyunun optimizasyonu sıkıntılı işlemciyi içiyor bildiğin sizinle alakalı bir sorun yok sisteminiz günümüz oyunları için gayet yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı