RX 580 alarak hata mı yaptım?

Dosya Ekleri

• bk-75hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor-3.jpg
    bk-75hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-gaming-monitor-3.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
ASUS Dual Radeon RX580 OC 8 GB GDDR5 256 Bit ekran kartı aldim İtopya'dan. Toplama yerinde 200 TL fark olan MSI Radeon RX 5500 XT Gaming X 8G 8 GB 128 Bit ekran kartı gördüm içim cız etti. (Sanırım GDDR6).
No man's SKY haricinde oyun oynamam. Analiz programlari ansys falan kullanirim. Hata mi yaptim ya?

Hocam keşke almasaydınız aynı kart bende var mavi ekran hatası yüzünden oyun oynayamıyorum driverları çok sorunlu AMD'nin.

Undervolt yapmama ve fanlar %100'de olmasına rağmen hangi ayara alırsam alayım 80 derecenin üstüne çıkıyor açar açmaz. Ben de hemen kapatıyorum. Ha bir de sabit 80 de değil ısınmaya devam ediyor.

Bilmiyorum da bu modeli aldığım için ben çok pişmanım keşke iyi soğutmalı başka bir model alsaydım diye çok yakındım kendi kendime siz yaşamayın isterim.
Ben de RX 580 kullanıcısıyım. İşlemcin çok ısınıyorsa bunu ekran kartına da yansıtıyor. Benim kasanın da hava sirkülasyonu iyi değil, yan kapağını açıyorum ve oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor. Denemeni öneririm.

Ben de RX 580 kullanıcısıyım. İşlemcin çok ısınıyorsa bunu ekran kartına da yansıtıyor. Benim kasanın da hava sirkülasyonu iyi değil, yan kapağını açıyorum ve oyunlarda 65 dereceyi geçmiyor. Denemeni öneririm.
İşlemcim 65 derecelerde seyrediyor. Yakında satıp başka model alacağım zaten ama bir denerim sağolun.

Geri
Yukarı