RX 580 AMD sürücü hatası

Yigit Efe Sirin

Hectopat
Daha fazla  
11400F
RX 580 4 GB
8x2 RAM
B560M-PLUS TUF Gaming
SV 600
Arkadaşlar sistemim bu, sürekli oyunlara girdikten 5 6 dakika sonra sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik yazısı çıkıyor ve bu durumdan çok bunalmaya başladım, bunun herhangi bir çözümü var mı?

RX 480 ile ara ara bu hatayı bende alıyordum. 20.11.2 ve 21.4.1 sürümlerinde rastlamadım. Bu sürüm arasında çıkan sürücülerde ise sık sık karşılaştım.

RX 480 ile ara ara bu hatayı bende alıyordum. 20.11.2 ve 21.4.1 sürümlerinde rastlamadım. Bu sürüm arasında çıkan sürücülerde ise sık sık karşılaştım.
Ben delirmek üzereyim dostum vuracak bir duvar arar oldum, 21.4.1 sürümün de sürekli hata alıp duruyorum darboğazdan dolayı olabilir mi?

minidump3.rar mavi ekran hatası aldım.

Denedim olmuyor.

Oyunlarda sıcaklık değerleri hangi seviyede oluyor? 20.11.2 öncesi WHQL sürümlerinde bu hatayı pek duymamıştım. İsterseniz daha da eski bir sürüm deneyin 20.4.2 gibi. Hala düzelmezse kartta bir sıkıntı olabilir diğer donanımlarda bir sıkıntı yoksa eğer.

Oyunlarda sıcaklık değerleri hangi seviyede oluyor? 20.11.2 öncesi WHQL sürümlerinde bu hatayı pek duymamıştım. İsterseniz daha da eski bir sürüm deneyin 20.4.2 gibi. Hala düzelmezse kartta bir sıkıntı olabilir diğer donanımlarda bir sıkıntı yoksa eğer.
Ekran kartı 70 derece. Sıcaklığı artıp kapanıyor olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı