Hynix vs Samsung vs Micron

Kesin bir şey denemez. Hepsi güzeldir. Hiçbir firmadan kötü bir şey duymadım zaten hepsi hemen hemen aynıdır.

Ama Samsung daha çok kullanılıyor bakışlarıma göre. Micron da çok ünlüdür ülkemizde pek yaygınlaşamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çipin modeline bağlı, ama benim gördüğüm hem ucuz olup hem de overclock potansiyeli olabilen Crucial'ın Ballistix (Micron E-die D9VPP veya D9WFL) ve HyperX'in direkt 1000 ₺ altındaki tüm Fury (yenilenmiş) modellerindeki overclock performansı iyi oluyor (Hynix CJR genelde, 3600 MHz CL16'a kadar yolu var).

Çipin modeline bağlı, ama benim gördüğüm hem ucuz olup hem de overclock potansiyeli olabilen Crucial'ın Ballistix (Micron E-die D9VPP veya D9WFL) ve HyperX'in direkt 1000 ₺ altındaki tüm Fury (yenilenmiş) modellerindeki overclock performansı iyi oluyor (Hynix CJR genelde, 3600 MHz CL16'a kadar yolu var).
Teşekkürler. Ben aslında RX 580 için OC yapacaktım. hangisinin performansına daha yakınsa o ayarları uygulayayım diye sormuştum. Moderatör arkadaş konuları ayırmış, bi karışıklık olmuş o yüzden sanırsam.( Lütfen sitem olarak algılamayınız)

Arkadaş VRAM için sormuş. GDDR5'de bildiğim kadarıyla Samsung Micron'dan daha iyi ama ikinci parti GDDR6 ve GDDR6X'de Micron daha iyi. Hynix ve Elpida bunlardan sonra geliyor.

Arkadaş VRAM için sormuş. GDDR5'de bildiğim kadarıyla Samsung Micron'dan daha iyi ama ikinci parti GDDR6 ve GDDR6X'de Micron daha iyi. Hynix ve Elpida bunlardan sonra geliyor.
Teşekkürler, sonradan fark ettim zaten, arkadaşın önceki konusunu gördüm, şimdi de söylemiş, RX 580 sormuş.

Geri
Yukarı