RX 580 BF1 ultra ayarlarda 75 derece normal mi?

ildewild

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Tekniker
Geçenlerde bir kart aldım Gigabyte RX 580 8 GB.
Arkadaşlar kart BF 1'de Ultra ayarlarda 75 derece oluyor. Bu sıkıntı olur mu? 75'i geçmiyor kesinlikle. Sanki 75 derece üstüne çıkmasın gibi bir ayar var da o açıkmış gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kart BF 1'de Ultra ayarlarda 75 derece oluyor. Bu sıkıntı olur mu? 75'i geçmiyor kesinlikle. Sanki 75 derece üstüne çıkmasın gibi bir ayar var da o açıkmış gibi.

Kış ayında sıkıntı olmaz hatta iyi bile olur en azından odanız ısınır. Yaza doğru termal macun ve fan ayarı yaparsınız en kötü.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    205,8 KB · Görüntüleme: 19
Hayır hocam merak etmeyin otomatik fan ayarlarında o kart için 75 derece çok değil.

Yaza doğru bir termal macun çekersiniz tamam.

Hocam bende RX 580 8 GB kullanıyorum için rahat olsun o sıcaklıklar kart için ideal

Hocam benim daha başka oyunlar oynamaya fırsatım olmadı da. Kartla ilgili sıkıntı çektiğin bir oyun oldu mu?

Hocam açıkçası bazen watt man hatası veriyor kronik olarak ASUS kartlarda oluyor diye biliyorum oyunla ilgili bir probelemim yok ap akıcı şekilde 60 75 80 derece görüyor bi sorun olmuyor 👍

Geri
Yukarı