RX 580 Coil Whine problemi

anlakgunes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhabalar.
Forumda bununla alakalı birçok konu bulunmakta bende bu konulardan edindiğim bilgiler dahilinde sizlere bir şeyler danışmak istedim. Ekran kartım ASUS ROG STRIX RX580 ikinci yılını devirmiş hala şu an kullanmaktayım sorunu birkaç gün önce ufak bir cızırtı sesiyle tespit etmiştim. Acaba güç kaynağında mı bir sorun var diye kontrol edip forumlarda çare ararken bu Coil Whine sorununu keşfettim. 2 gün önce hafif bir cızırtı vardı şu an biraz artmış durumda gün geçtikçe artacak gibi gözüküyor. Günde ortalama 8-9 saat aralıksız Call of Duty Warzone oynamaktayım kartta bir hayli yük altında çalışıyor. Şu an garantiye göndermekte istemiyorum malum karantina durumu kartı da gönderirsek evde ne yapabiliriz oyunda oynayamadıktan sonra vakit geçiremeyiz diye düşünüyorum. Bu kartı ben 5 aylıktı 2.el olarak aldım sorun şimdi teşkil etti. Birazda şansız birisi olarak şu an göndersem kullancı hatası deyip geri gönderme ihtimalini de göz önünde bulundurarak şu an için kullanmaktan yanayım sizce kullanımda oluşabilecek sorunlar ne olur ya da gönderirsem ne gibi cevaplar alabilirim gönderen arkadaşlar var ise yardımcı olursa sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı