RX 580 Driver Sorunu

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
En güncel sürücüyü kurdum ama bana sürekli güncelleştirme var diye bildirim geliyor ve eski sürümü gösteriyor. Kararlı sürümdür dedim ve eski sürücüye döndüğüm zaman yine bildirim geliyor ve bu sefer yeni sürümü gösteriyor. Sonsuz döngüye girdi ne yapmam gerekir?
Sürüm numarası : 18.0.2
İstediği sürüm : 18.1.12
Güncellediğim zaman beni tekrar 18.0.2 olan sürücüye gönderiyor.

Yanlış Bilgilendirme
En güncel sürücüyü kurdum ama bana sürekli güncelleştirme var diye bildirim geliyor ve eski sürümü gösteriyor. Kararlı sürümdür dedim ve eski sürücüye döndüğüm zaman yine bildirim geliyor ve bu sefer yeni sürümü gösteriyor. Sonsuz döngüye girdi ne yapmam gerekir?
Sürüm numarası : 18.0.2
İstediği sürüm : 18.1.12
Güncellediğim zaman beni tekrar 18.0.2 olan sürücüye gönderiyor.

Driveboost'u indirip güncele ben öyle yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Radeon™ RX 580 Drivers & Support

Buradan, 19.1.1 sürümünü indirip, elle kurabilirsiniz.
Sürücüyü sitesinden tekrar indirdim ama olmadı. Eski sürücüyü güncelleştirme var olarak gösteriyor. Bildirim çıkması sinirimi bozuyor ve neden böyle oluyor anlamış değilim.
Kesinlikle, Driver booster vs. gibi uygulamaları kullanmayın. Bilgisayarınıza her türlü zararlı yazılım ve virüs bulaşabilir.
Uyarı için teşekkür ederim. Önceden bir yerde okumuştum. Hiç kullanmadım.

Kesinlikle, Driver booster vs. gibi uygulamaları kullanmayın. Bilgisayarınıza her türlü zararlı yazılım ve virüs bulaşabilir.

5 seneden fazladır kullanıyorum, hiçbir sorun yaşamadım. Virüs programı kullanmama rağmen, format attıktan sonra onca sürücü ile uğraşmıyorsun, basıyorsun hepsini güncelliyor.

Sürücüyü sitesinden tekrar indirdim ama olmadı. Eski sürücüyü güncelleştirme var olarak gösteriyor. Bildirim çıkması sinirimi bozuyor ve neden böyle oluyor anlamış değilim.
Bildirimleri kapatın dikkate almayın. Güncel sürücüyü kurduysanız sıkıntı yok. DDU rehberinde anlatıma göre yapıp sonra sürücü kurun yine de.

Bildirimleri kapatın dikkate almayın. Güncel sürücüyü kurduysanız sıkıntı yok. DDU rehberinde anlatıma göre yapıp sonra sürücü kurun yine de.
DDU ile kaldırıp deneyim o zaman.
Maalesef yine olmadı. Arkadaşımda da aynı sorun var. Genel olarak böyle galiba. Bildirimleri kapattım. Düzeltirler umarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı