RX 580 Dual sıcaklık değerleri normal mi?

AkadirAY

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba az önce God of War'a girdim girdikten 5 dk sonra fan sesi yüzünden oyundan çıkmak zorunda kaldım grafikler orijinal ayarlarda ve FSR dengeli modda bu sıcaklıklar normal mi?

Kartım:RX580 4GB Asus Dual

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (6).png
    Ekran Görüntüsü (6).png
    33,2 KB · Görüntüleme: 27
RX580 8GB Disciples oyununda 80 derece Max. Çıkıyor. Bence normal. Fan sesi evet dediğin gibi hele gece yanımda fön makinesi çalışıyor gibi. Kasa H500 hava akışı mükemmel, işlemci 49 derecede.

Merhaba az önce God of War'a girdim girdikten 5 dk sonra fan sesi yüzünden oyundan çıkmak zorunda kaldım grafikler orijinal ayarlarda ve FSR dengeli modda bu sıcaklıklar normal mi?

Kartım: RX580 4 GB ASUS Dual.

Sapphire modeli var 8 GB 70 71 72 derece kalıyor. Ama fan ses yapıyor sizin kasanın kapağı açık mı yoksa kapalıysa hava akışı nasıl ?

Hocam fanlar %92 de kasanın ön kapağını söktüm ve yan panelide açık durumda.

Biraz fazla benim kart sadece yan kapak açık maksimum 72 derece senin kartın aynısını önce kullandım Sharkoon TG4 kasa ile hiçbir kapağı açık değildi otomatik fan modunda 70 derece filan çalışıyordu sizin yerinizde olsam kaliteli bir termal macun ile değişimi yaparım bir de fanları temizlerim o zaman sıcaklık değerleri düşer diye düşünüyorum. En son ne zaman değiştiniz termal macunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı