RX 580 ekran kartı açılmıyor

alperkilicz

Femtopat
Daha fazla  
İyi akşamlar 2 ay once aldıgım RX580 ekran kartım bazen açılıyor bazen açılmıyor fanlar dönmüyor sistemim 600Watt PSU'ya sahip 8+6 pin istiyor ekran kartı ama benım sadece 8 pin var güç kaynağımda. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı 8+6 pin istiyor ve 8 pin mi takıyorsunuz doğru mu anladım gerçekten :/. Kendinize yeni bir güç kaynağı alın 8+6 pini olan. Sorununuz %99 bundan kaynaklı.

Keşke psuyu ona göre alsaydınız endişe edeceğiniz bir durum yok çoklayıcı almanız yeter psu'daki diğer portalara bağlayarak 6 pin girişine takabilirsiniz çok hatırlamıyorum ama 2 sata girişine takılan 6 pin herhalde yeter yinede bilen yazarlar birazdan yardımcı olurlar.

İyi akşamlar 2 ay once aldıgım RX580 ekran kartım bazen açılıyor bazen açılmıyor fanlar dönmüyor sistemim 600Watt PSU'ya sahip 8+6 pin istiyor ekran kartı ama benım sadece 8 pin var güç kaynağımda. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
PSU'nuz 12V kanalından yeterli gücü veremezse ek aldığınız molex kabloyu eritebilir. Küçük bir bilgi olarak koyayım.

Geri
Yukarı