RX 580 ekran kartı W2243S Monitör ile çalışır mı?

BiLaLhhh55

Hectopat
Daha fazla  
W2243-S model monitörüm var. RX 580 ekran kartı almayı düşünüyorum ancak ekran kartının dönüştürücü ile dahi çalışmadığına dair şeyler gördüm. Dönüştürücü kullanarak çalışır mı yoksa yeni monitör almak şart mı?

Çevirici ile her monitöre takılabilir. Monitörünüzdeki giriş ve alacağınız karttaki giriş ne ise onu aratın. O monitör büyük ihtimal VGA bende de W2242S modeli var. RX580 Display Port ve DVI içerir. VGA to Display Port veya VGA to DVI alabilirsin.

Evet monitör vga zaten şuanda da dönüştürücü ile kullanıyorum, alacağım sitede '' Sistemden görüntü alabilmeniz için monitörünüzün HDMI,DVI ve ya DisplayPort girişli olması gerekmektedir ! '' uyarısı vardı o yüzden merak ettim.

Evet monitör vga zaten şuanda da dönüştürücü ile kullanıyorum, alacağım sitede '' Sistemden görüntü alabilmeniz için monitörünüzün HDMI,DVI ve ya DisplayPort girişli olması gerekmektedir ! '' uyarısı vardı o yüzden merak ettim.
Dönüştürücüsüz kullanmak için onu yazmışlar. 2080 Ti ekran kartını da dönüştürücü ile kullanabilirsin, R7 240'ı da, RX 580'i de.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı