RX 580 FurMark testinde siyah ekran veriyor

Elixir Ex

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Bilgisayarıma yeni 650W Corsair PSU aldım ama yine de FurMark testinde ekran siyah oluyor direkt.

Başka bir bilgisayarda denediğim zaman 0 hatasız şekilde FurMark testi devam ediyor.
Driverda direkt kendi kendini siliyor şu anda yeniden yüklüyorum.

Anakart: Prime B450M K II.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
RAM: 16 GB Kingston.

Bios güncellemesi de yaptım.
1695290074849.png

Driveri kurarken internet bağlantısını kes Windows Update kendi driverını yüklemeye çalışıyor DDU ile sürücüleri silin güvenli modda sonra driveri kurun.

Merhaba arkadaşlar.

Bilgisayarıma yeni 650W Corsair PSU aldım ama yine de FurMark testinde ekran siyah oluyor direkt.

Başka bir bilgisayarda denediğim zaman 0 hatasız şekilde FurMark testi devam ediyor.
Driverda direkt kendi kendini siliyor şu anda yeniden yüklüyorum.

Anakart: Prime B450M K II.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600.
RAM: 16 GB Kingston.

BIOS güncellemesi de yaptım.
Eki Görüntüle 1951589

Güç sorunundan kart kapanıyor, ya güç soketi tam oturmamış, ya da kart slota tam oturmamış.

Driveri kurarken internet bağlantısını kes Windows Update kendi driverını yüklemeye çalışıyor DDU ile sürücüleri silin güvenli modda sonra driveri kurun.
Güvenli mod açınca bu defa kökten siyah ekran oldu açılmıyor şimdi de PC her ne kadar kapatırsam kapatayım siyah ekranda kalıyor.

Güvenli mod açınca bu defa kökten siyah ekran oldu açılmıyor şimdi de PC her ne kadar kapatırsam kapatayım siyah ekranda kalıyor.

Düzelttim şimdi

Son düzenleme:
Güvenli moda girmeden DDU ve ekran kartı driverini indir bilgisayarın internet bağlantısını kes sonra DDU ile driveri sil driveri kur. Sıkıntı devam ederse kablo bağlantılarını kontrol et.

Yeni konular

Geri
Yukarı