Çözüldü RX 580 güncellemesi gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eskilerdenn

Hectopat
RX 580 kartım var. 21.6.2 sürümü gelmiş ama kontrol et dediğimde bende güncelleme gözükmüyor. AMD'nin kendi sitesinden indirmek zorunda kalıyorum. Nedendir?

1625072597520.png

Çözüm
Son sürüm değil mi bu zaten? Diğer sürümler için Radeon Software ayarınızda tercih edilen yazılım sürümünü önerilen+isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede opsiyonel ve WHQL sürüm sürücülerin hepsi güncelleme olarak gelecektir. Ayrıca güncellemeleri kontrol et seçeneğini de açabilirsiniz.

1625072823643.png
Son sürüm değil mi bu zaten? Diğer sürümler için Radeon Software ayarınızda tercih edilen yazılım sürümünü önerilen+isteğe bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Bu sayede opsiyonel ve WHQL sürüm sürücülerin hepsi güncelleme olarak gelecektir. Ayrıca güncellemeleri kontrol et seçeneğini de açabilirsiniz.

1625072823643.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1090951
Tamamdır yaptım sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı