RX 580 hangi oyunları kaldırır?

ali2101

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, işlemcim düşük diye her oyun açılmıyor. Sizce hangileri açılır ve oynanır?(RX 580 8 GB]. {E6800 peintum} {4 GB}

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, işlemcim düşük diye her oyun açılmıyor. Sizce hangileri açılır ve oynanır?(RX 580 8 GB]. {E6800 peintum} {4 GB}

Quad serisi bir tane işlemci taksan rahat edersın aslında 100 150 lıraya yıne darbogaz olacaktır ama eskıye nazaran daha az olur ayrıca ne tur oyun sevdıgın onemlı.

RX 580 iyi bir kart ama kullanmak istediğin işlemci ile arkadaşın önerdiği işlemci ile deli gibi darboğaz olacaktır. Ekran kartı almak yerine sistemini minumum AM4 platformuna geçirmeni öneririm. İdareten takarım dersen yine de alınabilir ama çoğu oyunu yüksek kalite detaylarında ve yüksek çözünürlükte oynaman gerekecek.

RX 580 iyi bir kart ama kullanmak istediğin işlemci ile arkadaşın önerdiği işlemci ile deli gibi darboğaz olacaktır. Ekran kartı almak yerine sistemini minimum AM4 platformuna geçirmeni öneririm. İdareten takarım dersen yine de alınabilir ama çoğu oyunu yüksek kalite detaylarında ve yüksek çözünürlükte oynaman gerekecek.

Arkadaş oyun ıstemıs bende bu ıslemcı ıle kullnıyorsa demek ki işlemciye bütçe ayıramamış kanatını getirdim ve bu tavsiyede bulundum.

Quad hangisini önerirsiniz bu arada PUBG veya Far Cry Primal gib oyunlar için birkaç ay idare etsin diye.

QUAD9000 serisi olabilir ama 9400 üstü için uçuk rakam ıstıyorlar rezıl arkadaşlar o yuzden 8000 serisini de alabilirsiniz anakartınız marka model nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı