RX 580 için 90 derece sıkıntı yapar mı?

mimar sinan

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartım RX580 8 GB. Oyun oynamıyorken bir sorun yok ama oyuna girince 89, 90 arası. Hiç değişmiyor, oyun fark etmiyor, ekran kartı bozlur mu, patlar mı, ömrü kısalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içi FPS değerlerleriniz düşebilir çok zorlamamanızı öneririm normal bir sıcaklık durumu değil bakım yapın bence ekran kartı elinizde kalmasın :D

Ekran kartım RX580 8 GB. Oyun oynamıyorken bir sorun yok ama oyuna girince 89, 90 arası. Hiç değişmiyor, oyun fark etmiyor, ekran kartı bozlur mu, patlar mı, ömrü kısalır mı?

Yapar dedikleri gibi normal değil fazla bir sıcaklık heleki rastgele bir oyun için falansa bir temizleyin bence.

Temizle Rx 580 AC Vallahalla'da bile Max 64 Derece gördüm, Nfs Heat'da 65 dereceyi gördüm, dediğin çok yüksek

Yüksek sıcaklık değerleri ekran kartınızın hem ömrünü kısaltır hem performansını düşürür. En kısa sürede bir bakım yapmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı