RX 580 marka önerisi

MistikZaza

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi ekran kartı hariç tamamen topladım ekran kartı olarak da RX 580 8 GB almayı düşünüyorum.
  • MSI Gaming X 1300 TL civarı
  • Sapphire Nitro+ da 1300 TL civarı çoğu yerde
  • Gigabyte Aorus modeli Amazondan 1065 TL'ye alınabiliyor
Şu an Gigabyte modelini almayı düşünüyorum. Ama ses ve ısı problemi yaşar mıyım? Forumdaki çoğu kişi ya MSI ya Sapphire öneriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gigabyte, Sapphire'den daha kaliteli bir markadır. Daha ucuz olanını alabilirsiniz. Ayrıca Amazon'dan aldığınız ürüne vergiler eklenebilir. Bu yüzden direkt doları TL'ye çevirerek hesap yaparsanız fiyatlarda yanılabilirsiniz.

Gigabyte RX 580 AORUS XTR 8GB bu model mi? Alınır bence.
Adsız.jpg

@58528 hocam XTR siz modeli XTR'de 100mm 2 fan digerinde 90mm fan var baska fark var mı bilmiyorum bir de frekans değeri yüksek tabiki.
@Akif Biliyorum.Uyardığınız için teşekkürler 1096 TL'ye geliyor vergi+kargo dahil.

Tabii ki en ucuz olanı al, bi ton testlere baktım ben de RX580 alacağım, nihayetinde en pahalısı ile arasında taş çatlasa 3-5 fps oluyor. Ayriyeten çift fanla ısıları izlediğim çoğu videolara göre GTX1060'a göre baya düşük. RX 480'deki ısınma sorununu kesinlikle çözmüşler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı