RX 580 Marvel's Spider-Man kasıyor

Lukmellow

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, RX 580 4 GB ASUS Dual ekran kartım var. Spider-Man'de 1080p ve Low ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorum fakat medium ve üstü ayar yaptığım zaman oyun takılmaya başlıyor. texture'ları yüklemekte zorlanıyor. YouTube'da testlerine baktığımda Very High'da akıcı şekilde oynayanları gördüm. RAM'im 8 GB 1600 MHz acaba onunla bir ilgisi olabilir mi?

RAM'den dolayı olduğunu düşünüyorum o oyunda 8 GB RAM'i 16ya artırdığınız takdirde bildiğim kadarıyla 10-15 FPS arası artış oluyor ve işlemciniz nedir bu arada?

Merhaba, RX 580 4 GB ASUS Dual ekran kartım var. Spider-Man'de 1080p ve Low ayarlarda akıcı şekilde oynayabiliyorum fakat medium ve üstü ayar yaptığım zaman oyun takılmaya başlıyor. texture'ları yüklemekte zorlanıyor. YouTube'da testlerine baktığımda Very High'da akıcı şekilde oynayanları gördüm. RAM'im 8 GB 1600 MHz acaba onunla bir ilgisi olabilir mi?
Raminde etkisi var ama değerler normal siz büyük ihtimalle RX 580 8GB testlerine baktınız. 4GB VRAM için değerler normal.

RAM hocam RAM oyun açık dünya fazla RAM e ihtiyaç duyuyor zaten. Gereksiz hizmet ve uygulamaları kapatmadıysanız Windows kendine 3-4 GB rahat alıyor ve oyuna yetmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı