RX 580 mi yoksa GTX 970 mi daha iyi oyun performansı sunar?

Bütçe
7.000-10.000

QQBerat

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, bu yaz yeni bir sistem alacağım bütçem 10.000TL. Fazla bir bütçem yok bu iki ekran kartı arasında kaldım. Oyun amaçlı kulanacağım Roblox, Rocket League, CS 2, Valorant, Minecraft tarzı oyunlar gibi. Sizce hangi ekran kartı daha iyi performans sunar ve bu ekran kartları ile uyumlu işlemciler nelerdir? İyi günler dilerim.

Herkese merhaba, bu yaz yeni bir sistem alacağım bütçem 10.000TL. Fazla bir bütçem yok bu iki ekran kartı arasında kaldım. Oyun amaçlı kulanacağım Roblox, Rocket League, CS 2, Valorant, Minecraft tarzı oyunlar gibi. Sizce hangi ekran kartı daha iyi performans sunar ve bu ekran kartları ile uyumlu işlemciler nelerdir? İyi günler dilerim.
Bu bütçe ekran kartı için mi? RX 580 daha iyi alacaksan.

Sorunuzun cevabı RX580 fakat miningde çok tercih edilen bir karttı yerinde olsam çalışıp üzerine ekler daha iyi bir sistem alırım. 2. el parçalar toplayarak bile daha iyi bir sistem toplanır o fiyata.

Anlıyorum yorumlarınız için teşekkürler. 1660'lı sistem dediğiniz gibi bakayım mı? Ben baktım ama bulamadım galiba. Bulup bana link atarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı