RX 580 nasıldır?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar 2500TL'ye buldum yaşadığım yerde. Güncel midir sorun çıkarır mı? Markası AMD gibi bir şeydi simgesi var yani orijinal. Değer mi? Dengi nedir? Ne önerirsiniz?

Bunlar bir şey söylemek için yeterli değil. Kart hangi marka? Coil whine var mı? Miningde kullanılmış mı? Ben Asus ROG Strix Trio RX580 8G kullanıyorum aşırı memnunum ama kartımı sıfır ben açtım.

Daha düşük fiyatlara bulabilirsiniz ikinci elde.
İmkansız SLI için kendim araştırdım 4-5ten aşağı satan yok.

Bunlar bir şey söylemek için yeterli değil. Kart hangi marka? Coil whine var mı? Miningde kullanılmış mı? Ben Asus ROG Strix Trio RX580 8G kullanıyorum aşırı memnunum ama kartımı sıfır ben açtım.

AMD ekran kartları SLI değil Crossfire olur.

Hocam nerde araştırdınız tam olarak? ETH Mining bittiği için şu an sarı sitede kırmızı sitede ve facebook gruplarında 2000 TL bandında satılıyor. Hem de 8G modeli.

Hocam nerede araştırdınız tam olarak? ETH mining bittiği için şu an sarı sitede kırmızı sitede ve Facebook gruplarında 2000 TL bandında satılıyor. Hem de 8G modeli.

Mining bitince peynir ekmek gibi satıyorlar her yerde günün birinde inşallah patlar da bende elden çıkarırım kendikimi. :D

Hocam nerde araştırdınız tam olarak? ETH Mining bittiği için şu an sarı sitede kırmızı sitede ve facebook gruplarında 2000 TL bandında satılıyor. Hem de 8G modeli.
Ciddi misiniz hocam? Bir kaç ay önceydi baktığımda. Varsa örnek ilan atabilir misiniz?
AMD ekran kartları SLI değil Crossfire olur.
Şu sıralar Nvdia kart bakıyorum ondan ağzıma takıldı heralde.

Ciddi misiniz hocam? Bir kaç ay önceydi baktığımda. Varsa örnek ilan atabilir misiniz?

Şu sıralar Nvdia kart bakıyorum ondan ağzıma takıldı heralde.
1664570414106.png

Hocam yani 2500 TL ye RX 580 8 GB alınır mı diyorsunuz sonuç olarak? Peki bu kart eski mi? Pek bilgim yok. Ve bu kart Ndivia yönünde neye eşdeğer? 1650 Ti ye eş değer midir? Yani bu ekran kartı bana i5-4590 işlemcisi ve 8 GB ram ile (sonradan 8GB daha eklencektir) ile Forza Horizon 5ü 30-40 FPS oynatır mı 1920x1080 de?

Yeni konular

Geri
Yukarı