RX 580 nasıldır?

okankose

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu ekran kartini ilk defa gordum yorumlarda da alanlar memnun 8 GB bellek ve 256 bit nasıl bu fiyata olabiliyor? Yardimci olur musunuz?
8gb vram fakat 1650 ayarında bir kart.Her oyunu açar fakat ultra oynayamazsınız.Ufak tefek oyunları oynatır ama.Alacaksanız ikinci el alın .

Bu ekran kartini ilk defa gordum yorumlarda da alanlar memnun 8 GB bellek ve 256 bit nasıl bu fiyata olabiliyor? Yardimci olur musunuz?
İyi kart ama daha iyileri alınabilir oynayacağınız oyuna göre

1650 ayarında bir kart.

1650 ayarında mı? 1650'den çok daha iyi ve sağlam bir kart. Ucuz ve temizi bulunursa alınır. Bir zamanların en iyi ekran kartıydı. Hala da çoğu oyunu orta-yüksek ayarda oynatır. ASUS Dual RX580 8 GB ekran akrtına sahibim, oradan biliyorum. Tek sıkıntısı eski olması. Ama hala çoğu karta taş çıkaracak seviyede bir kart.

1650 ayarında mı? 1650'den çok daha iyi ve sağlam bir kart. Ucuz ve temizi bulunursa alınır. Bir zamanların en iyi ekran kartıydı. Hala da çoğu oyunu orta-yüksek ayarda oynatır. ASUS Dual RX580 8 GB ekran akrtına sahibim, oradan biliyorum. Tek sıkıntısı eski olması. Ama hala çoğu karta taş çıkaracak seviyede bir kart.
İlk öncelikle 1650s yazacaktım.İkinci olarak bazı oyunlarda aynı diğer oyunlarda ise 10-15 fps fark oluyor.Aralarında uçurum fark yok.Hemen hemen birbirine yakın kartlar.

Geri
Yukarı