RX 580 OC sonrası sistem yeniden başlıyor

Makaleler
1
RX 580 Special Edition Nitro+ ekran kartıma overclock yapıp oyuna girdikten 5 dakika sonrasında PC kendini yeniden başlatıyor. İnternette birkaç çözüm denedim ama hala çözemedim. Bu konu hakkında bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Tamamdır deneyip yanılarak OC yapıcağım lakin ben yüksek MHz'lere çıktığımda sanırsam ekran kartı sürücüsü veya Windows'un izin vermediğinden kaynaklı PC'nin kendini reslediğini düşünüyorum çünkü AMD uygulamasında WattMan hatası oluştu yaptığınız değişiklikler sıfırlandı diyor ben bu sınırı bir şekilde kaldıramaz mıyım.

Tamamdır deneyip yanılarak OC yapıcağım lakin ben yüksek MHz'lere çıktığımda sanırsam ekran kartı sürücüsü veya Windows'un izin vermediğinden kaynaklı PC'nin kendini reslediğini düşünüyorum çünkü AMD uygulamasında WattMan hatası oluştu yaptığınız değişiklikler sıfırlandı diyor ben bu sınırı bir şekilde kaldıramaz mıyım.
Voltaj arttırman lazım. Stabil olmadığı için o hatayı veriyor.

AMD sadece Enterprise sürücüleri için sınırı kaldırıyor. O sürücüleri deneyin.

Geri
Yukarı