RX 580 oyun oynarken görüntü gidiyor

foreignersgod

Kilopat
Yer
Compton
Daha fazla  
RX 580 8 GB oyun oynarken ekran gidiyor ve fanlar son hız dönmeye başlıyor, elle kapatmak zorunda kalıyorum. 4-5 gün önce ekran kartının termal macununu değiştirmiştim, 90 derecelere yaklaşırken şimdi 75'i geçmiyor ama bu sefer bu sorun ortaya çıktı. Ne olabilir sizce? Hiç olmuyordu dün ve bugün oldu sadece.

Format attım ve en son sürümü yükledim.
22.11.1'e geçin. 22.11.2'de 500 serisinde bununla karşılaşanları gördüm. Ayrıca arkadaşın dediği gibi VRAM'lere hasar vermiş veya padlerle oynamış olabilirsiniz. Bazı kartları sökünce termal padler iki tarafa dağılabiliyor. Bu yüzden hem macunu hem padi değiştirmek gerekebiliyor.

Format attım ve en son sürümü yükledim.

Oldukları gibi koymaya çalıştım. Onlarla alakası olabilir mi?
Mosfet ve VRAM üzerindeki termal padleri kontrol edin iletkenliğini kaybetmiş ise yenisi ile değiştirin.

22.11.1'e geçin. 22.11.2'de 500 serisinde bununla karşılaşanları gördüm. Ayrıca arkadaşın dediği gibi VRAM'lere hasar vermiş veya padlerle oynamış olabilirsiniz. Bazı kartları sökünce termal padler iki tarafa dağılabiliyor. Bu yüzden hem macunu hem padi değiştirmek gerekebiliyor.
Padler tam olarak nasıl olmalı görebileceğim bir yer var mı? Tekrar yerini değiştirebilirim.

Padler tam olarak nasıl olmalı görebileceğim bir yer var mı? Tekrar yerini değiştirebilirim.
Kart modelinizi yotube üzerinde disassembly olarak aratın. Orada nasıl olması gerektiğini göreceksiniz.

Geri
Yukarı