RX 580 oyunlarda bulanık görüntü veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

arda.ert

Decapat
Daha fazla  
RAM
16gb
Ekran kartı
RX 580 400mhz armor radeon
Anakart
.
İşlemci
İ59400F 2.90Ghz
6ay gibi bir süredir bu sorunla muzdaribim yardımcı olur musunuz?
2 yıldır bilgisayarımı kullanıyorum çok temiz kullandım ilk 1 / 1,5 yıl böyle bir sorun yoktu sonradan olmaya başladı nedenini anlamıyorum.uzun süredirde bir çözüm arıyorum

6ay gibi bir süredir bu sorunla muzdaribim yardımcı olur musunuz?
2 yıldır bilgisayarımı kullanıyorum çok temiz kullandım ilk 1 / 1,5 yıl böyle bir sorun yoktu sonradan olmaya başladı nedenini anlamıyorum. Uzun süredirde bir çözüm arıyorum.

Aklıma gelen şeyler, ekran kartınıza fiziksel bir zarar gelmiş olabilir veya güç kaynağınız yetersiz olabilir (PSU)

Aklıma gelen şeyler, ekran kartınıza fiziksel bir zarar gelmiş olabilir veya güç kaynağınız yetersiz olabilir (PSU)
Ekran kartında fiziksel bi zarar olcağını sanmıyorum. Temizlerken bile çok hassas temizledim. Ancak psu konusunda şüpheliyim çünkü:Bilgiyasarı 2 yıl temiz kullandım ancak çok kullandım o yüzden zarar görmeş olabilir. (PSU) markası Rampage 600W 80p

Ekran kartında fiziksel bi zarar olcağını sanmıyorum. Temizlerken bile çok hassas temizledim. Ancak psu konusunda şüpheliyim çünkü:Bilgiyasarı 2 yıl temiz kullandım ancak çok kullandım o yüzden zarar görmeş olabilir. (PSU) markası Rampage 600W 80p
psu 80 plus olduğu için bir sorun olacağını sanmam ama
yani zamanla güç kaybı yaşamayacak bir psu

psu 80 plus olduğu için bir sorun olacağını sanmam ama
yani zamanla güç kaybı yaşamayacak bir psu
acaba monitör kaynaklı bir sorun olabilirmi çünkü eskiden izlediğim 4k yada 1080p videoları bile şimdi izlediğimde farklı geliyor samsung un kavisli 60hz bir monitörü bilgisayarı alırken almıştım bi ömrü varmıdır acaba ? linkinide atıyorum :Samsung C24F390 24" VA Panel LED Curved Monitör, Full HD, FreeSync, 60-72 Hz, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Acaba monitör kaynaklı bir sorun olabilir mi çünkü eskiden izlediğim 4K ya da 1080p videoları bile şimdi izlediğimde farklı geliyor Samsung'un kavisli 60Hz bir monitörü bilgisayarı alırken almıştım bir ömrü var mıdır acaba? Linkini de atıyorum:Samsung C24F390 24" VA Panel LED Curved Monitör, Full HD, FreeSync, 60-72 Hz, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Hocam monitör kaynaklı olacağını hiç sanmıyorum, ekran kartı driverlarınız güncel mi? Format attıysanız falan güncel olmayan driver yüklenmiş olabilir.

Hocam monitör kaynaklı olacağını hiç sanmıyorum, ekran kartı driverlarınız güncel mi? Format attıysanız falan güncel olmayan driver yüklenmiş olabilir.
Knk driverlar güncel.AMD Radeon inik otomatik olarak güncelliyor format hiç atmadım ancak 1 - 2 ay önce bu sorundan ve bilgisayarda yer olmamasından dolayı sıfırlama gerçekleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı