Çözüldü RX 580 Oyunlarda Görüntü Bozukluğu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hakan Bakış

Decapat
Merhaba arkadaşlar. PUBG veya CS:GO'da oynarken ekranda anlam veremediğim bir şeyler oluyor. Ekranda böyle ilkten dedim monitördendir. AOC C24G1 monitör kullanıyordum. (144 Hz 1 ms Curved.) Sonra değiştirdim MSI MAG241C monitör aldım, hala aynı. Format attım PC'ye yine aynı, değişmiyor. Robloc, PUBG, CS:GO oyunlarında böyle yapıyor. LoL'de ve Knight Onlide'da böyle bir şey yok ama o 3 oyunda böyle yapıyor. PC'nin bütün güncelleştirmeleri tamam. DP bağlantısı veya HDMI bağlantısı fark ettirmiyor.

PC Özelliklerim:
AMD Ryzen 5 2600 Soket AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci (fan dahildir) - Tray
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı ayarlarıyla alakalı bir şey diye tahmin ediyorum. Arkadaş sorunu halledebilmiş mi? Onunla alakalı bir çözüm sunmamış? Belki yaşayan bilen yardımcı olabilir.
Sorunu çözdüm, tam ekran iyileştirmeyi devre dışı bırakınca düzeliyor. Teşekkürler.
hepsi güncel bios sürümüne kadar, her oyunda yapmıyor, ets2, valorant, gta5 de herhangi bir sorun yok red dead redemption 2 de arkadaşın attığı videoda ki sorunun aynısını yaşıyorum.

Ekran kartı ayarlarıyla alakalı bir şey diye tahmin ediyorum. Arkadaş sorunu halledebilmiş mi? Onunla alakalı bir çözüm sunmamış? Belki yaşayan bilen yardımcı olabilir.
Sorunu çözdüm, tam ekran iyileştirmeyi devre dışı bırakınca düzeliyor. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı