Çözüldü RX 580 RDR 2 görüntü bulanıklığı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eternal777

Hectopat
RDR 2 oynarken görüntü bulanık geliyordu. İnternetteki testlere baktım, o ayarları uyguladım. Yine de bulanık. Neden kaynaklı olabilir? Ne yaparsam düzelebilir?
RX 580 kullanıyorum.

Çözüm
Dostum o oyunun sıkıntısı ben de de oluyor TAA denen ayardan kapatınca da aliasing oluyor.
Ben çözümünü Resulation Scale ayarını 1.25 ile yapmakla buldum fakat hafif fps düşürüyor deneyebilirsin.
Dostum o oyunun sıkıntısı ben de de oluyor TAA denen ayardan kapatınca da aliasing oluyor.
Ben çözümünü Resulation Scale ayarını 1.25 ile yapmakla buldum fakat hafif fps düşürüyor deneyebilirsin.

Çözüm
Teşekkürler, dediğiniz ayarı yapınca düzeldi. Performans düşüşü oldu tabii. Radeon ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırla deyince, ve geri aynı ayarlara çekince düzeldi bulanıklık.

Konuyu 3 ay sonra tekrar hortlatmış gibi olacağım ama eğer hala oynuyorsanız ve bulanıklık yoksa ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?

Konuyu 3 ay sonra tekrar hortlatmış gibi olacağım ama eğer hala oynuyorsanız ve bulanıklık yoksa ayarlarınızı paylaşabilir misiniz?
Ben 2K'da (VSR ile) Resulation Scale 0,916X ile oynuyorum. Oyun gayet net gözüküyor.

Geri
Yukarı